Logo_stars
1984
10
Sausio

ketvirtadienis, Balandžio 2

Lrytas

Teismas konfiskavo O.Pikul motinos BMW, broliui skirta bauda

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį konfiskavo Oksanos Pikul-Jasaitienės motinai priklausantį automobilį BMW, o jos 20 metų broliui Jonui Baronui skirta 1 tūkst. 300 eurų bauda. Tokių sankcijų teismas ėmėsi dėl vasario 22 d. įvykių, kuomet J. Baronas prie vairo įkliuvo neblaivus ir be vairuotojo pažymėjimo.

penktadienis, Kovo 13

Lrytas

Nėštumas jai tinka: Oksana Pikul-Jasaitienė dar labiau išgražėjo

Vis rečiau viešuose renginiuose besirodanti grupės „Naujos pupytės“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė negalėjo praleisti penktadienį vykusio dizainerio Liutauro Salasevičiaus madų šou „Miesto raganos“.

sekmadienis, Kovo 1

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė renka savo draugui merginas

Atidus žvilgsnis. Kartais – suraukta kakta, kartais – šypsena. Sekmadienio popietę dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė dirbo, o savo triūsą skyrė dizaineriui Liutaurui Salasevičiui. Mat jam reikia manekenių, kurios kovo 13-ąją galėtų pristatyti jo naują drabužių kolekciją „Miesto raganos“.

antradienis, Vasario 24

Lrytas

„Pop Ladies“ jau rado pamainą Oksanai Pikul-Jasaitienei

Grupės „Pop Ladies“ gyvenimas nestoja nei akimirkai – nepraėjus nė mėnesiui po grupės narės Oksanos Pikul – Jasaitienės atsisveikinimo su scena, grupėje jos vietą užėmė nauja narė. Sudėtį papildė Anžela Adamovič, sužavėjusi Lietuvą savo stipriu balsu projekte „X faktorius“.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė
Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Su ja jaučiuosi išskirtinė“

„Norėčiau pašnekėti apie ją – ji tobula, graži, kai liečiasi mano kūnu, jaučiuosi išskirtinė. Jos duetas su manimi sulaukė daug dėmesio ir... pavydo. Aš tikrai ją myliu, todėl apie ją šiandien ir šneku“, – tokį monologą su šypsena išsakė atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė.

pirmadienis, Vasario 23

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė prabilo apie sunkumus susilaukti vaiko

Dainininkė ir grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul – Jasaitienė savo vestuves su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu atšventė jau prieš pusantrų metų. Lygiai tiek laiko pora bandė susilaukti kūdikio. Tik dabar garsi moteris paskelbė pasitraukianti nuo scenos, nes laukiasi penktą mėnesį ir užmaskuoti vis didėjantį pilvuką tapo sudėtinga.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

sekmadienis, Vasario 22

Lrytas

Pareigūnai naktį sulaikė prabangų O. Pikul motinos BMW

Naktį į sekmadienį policija sulaikė prabangų BMW 730 Naujojoje Vilnioje. Jis priklauso Oksanos Pikul-Jasaitienės motinai Laimutei.

Lrytas

Prie prabangaus BMW vairo sustabdyta neblaivi O. Pikul mama

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį prie prabangaus BMW 730 vairo Naujojoje Vilnioje buvo sustabdyta grupės „Naujos pupytės“ narės, šiuo metu kūdikio besilaukiančios ir pertrauką muzikinėje veikloje padariusios Oksanos Pikul-Jasaitienės mama Laimutė.

ketvirtadienis, Vasario 12

Lrytas

Išplūsta O.Pikul-Jasaitienė mano, kad R.Ščiogolevaitė – dviveidė

Šiandien dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės sukritikuota atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė sutriko. Ne kiek dėl kritikos, kiek dėl veidmainiavimo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Rūta Ščiogolevaitė ir Vaiva Budraitytė

trečiadienis, Vasario 11

Lrytas

Kūdikio besilaukianti O. Pikul-Jasaitienė nepalieka tribūnų

Trečiadienio vakarą vykstant įtemptai kovai tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Ostendės „Telenet“ klubų, savo mylimojo, jau kurį laiką sostinės komandoje vėl rungtyniaujančio krepšininko Simo Jasaičio palaikyti atvyko ir pirmagimio besilaukianti jo žmona Oksana Pikul-Jasaitienė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Algirdas Butkevičius ir Edita Užaitė

trečiadienis, Vasario 11

Lrytas

Jurijus Smoriginas: „Esu pirmasis nudistas Lietuvoje“

TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.

pirmadienis, Vasario 9

Lrytas

„4 Roses“ pareiškimas kaip reikiant įsiutino „Naujas pupytes“

Išvydusi tokią informaciją, kad neva jos kaltinamos plagijavimu, pašėlo ir grupės „Naujos Pupytės“ lyderė, vaikelio besilaukianti ir šiuo metu dėl to nekoncertuojanti Oksana Pikul-Jasaitienė.

antradienis, Sausio 20

Lrytas

I. Burlinskaitės tobulo kūno paslaptis (išskirtiniai kadrai)

TV3 televizijos projektas „Sveikai ir linksmai su „Rezidentais“ įsibėgėjo. Televizijos žiūrovai ir internautai jau išvydo daugybę žvaigždžių, patekusių į griežtojo daktaro Naudžiūno (akt. Ramūnas Rudokas) sporto pamokas. Su „Rezidentais` treniravosi Greta Lebedeva, Mindaugas Papinigis, Oksana Pikul-Jasaitienė ir Jolanta Leonavičiūtė. Šiandien ekranus pasiekė Indrės Burlinskaitės ir Gedimino Juodeikos treniruotės namie.

pirmadienis, Gruodžio 15

Lrytas

„Naujos pupytės“ atsisakė dalyvauti „Chorų karuose“

Pirmadienio ryto grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savo gerbėjams pranešė liūdną žinią. Atlikėjos pakeitė savo nuomonę – nebedalyvaus populiariame televizijos projekte „Chorų karai“.

sekmadienis, Gruodžio 14

Lrytas

Žaviosios „Pop ladies” merginos įžiebė Biržų Kalėdų eglutę

Vakar Biržuose populiari Lietuvos merginų grupė „Pop ladies“ (Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė), buvusi legendinės grupės „Sekmadienis“ vokalistė Jūratė Miliauskaitė bei grupė „Saulės vaikai“ įžiebė neįprastą Kalėdų eglutę. 10 metrų aukščio gražuolė sužibo net 10 tūkstančių įvairiaspalvių lempučių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

ketvirtadienis, Lapkričio 27

Lrytas

Garsus šveicarų magas pradangins grupę „Naujos pupytės“

Šios Kalėdos grupės „Naujos pupytės“ narėms bus išties nepamirštamos. Bene garsiausias pasaulyje magas Peteris Marvey pasirodymo „Siemens“ arenoje metu žada pradanginti dvi garsiosios pop grupės nares. Antrąją Kalėdų dieną vyksiantį šou žada su susidomėjimu stebėti ir pradingsiančių atlikėjų kolegė dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė su vyru krepšininku Simu Jasaičiu.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Lapkričio 12

Lrytas

Katažina Zvonkuvienė: „Jaudinausi, kam Deivydui reikia lenkės“

Kaip, pasak Oksanos Pikul, Katažinai iki vestuvių pavyko atsikratyti 10 kilogramų? Ir ko vis dar net ir po vestuvių baiminasi garsi moteris?

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baibos Skurstenės vestuvės - rudeniškos ir jaukios

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje. Į mažą ir jaukią bažnyčią jaunavedžių pasveikinti atvyko ne tik jų artimieji, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Tarp ceremonijos svečių – Katažina bei Deividas Zvonkai, Liepa Mondeikaitė su mylimuoju Evaldu, Oksana Pikul-Jasaitienė, Urtė Šilagalytė. Pirmasis į bažnyčia atvyko jaunasis, o Baibą prie jos pasitiko ir šiltai apkabino jos senelis. Prieš ceremonija atlikėja neslėpė susijaudinimo – senelio akivaizdoje nubraukė ir vieną kitą ašarą.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

penktadienis, Spalio 10

Lrytas

Dainininkė Baiba Skurstenė švenčia savo mergvakarį

Artėja išsvajota ir taip ilgai laukta akimirka, kuomet dainininkė Baiba Skurstenė išteka už mylimojo Mykolo Serdiuko. Vestuvės vyks kitą savaitgalį. To nepamiršo ir jos geriausios draugės grupės „Pop ladies“ narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė. Moterys Baibą ir drauges į paslaptingą kelionę išlydėjo traukinių stotyje su šluotomis, šampanu ir dešromis.

antradienis, Rugpjūčio 19

Lrytas

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.

penktadienis, Kovo 13

Delfi

L. Salasevičiaus kolekcijoje - elegantiškos ir rafinuotos suknelės

Penktadienis, 13-ta. Šiandien dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekciją „Miesto raganos“ demonstruoti buvo pakviestos ne tik manekenės, bet ir žinomos moterys.

šeštadienis, Kovo 7

Lrytas

Krepšininko Simo Jasaičio išvaizdos pokyčiai

Krepšininkas Simas Jasaitis (32 m.) šiemet mini 15 metų profesionalaus krepšininko karjeros jubiliejų. Visus tuos metus Simas buvo moterų numylėtinis – vešlios garbanos ir žalios akys traukė moterų žvilgsnius.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Kovo 6

Delfi

Dizaineris L. Salasevičius: kiekviena moteris yra šiek tiek ragana

Vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas Liutauras Salasevičius sako, kad visos dailiosios lyties atstovės savyje turi bent krislelį magijos. Prabangių suknelių kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymui dizaineris pasirinko mistiškąjį penktadienį – kovo 13 dieną. „Tądien mieste šeimininkaus jos – miesto raganos“, – paslaptingai šypsosi dizaineris.

pirmadienis, Kovo 2

Lrytas

Vargas dėl grožio: J.Bartaškienė sportuoja, V.Budraitytė badauja

Šylant orams, rūpintis savo figūra skuba ne tik žvaigždės, bet ir visos moterys. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ atėjusio pavasario proga suskaičiavo Lietuvos garsenybes, atsikračiusias nereikalingų kilogramų.

ketvirtadienis, Vasario 19

Lrytas

Liutauras Salasevičius spjauna į Agnės Jagelavičiūtės kritiką

„Aš nelaikau savęs dizaineriu, greičiau visapusišku stilistu, kuris pats sukuria rūbą, makiažą, šukuoseną ir aksesuarus, o ne tik ima drabužius iš parduotuvių ir juos suderina“, – sakė savamokslis rūbų kūrėjas, nėrinių karaliumi tituluojamas Liutauras Salasevičius. Jis jau kovo 13-ąją, penktadienį, pristatys naujausią savo kolekciją, kurioje žada pateikti ne vieną staigmeną.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Agnė Jagelavičiūtė
Lrytas

Neringa Šiaudikytė: „Labai bijau pasenti, bijau būti negraži“

Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai?

Straipsnyje taip pat paminėti: Kristupas Krivickas, Rūta Ščiogolevaitė ir Vaiva Budraitytė

ketvirtadienis, Vasario 12

Lrytas

R. Ščiogolevaitė pratrūko: „Oksanai būdingas dainavimas papais“

Ant grupės „Naujos pupytės“ šią savaitę kritika pilasi iš visų pusių. Savaitės pradžioje kita merginų grupė „4 Roses“ pareiškė, kad „pupytės“ galbūt nukopijavo jos idėjas, o ketvirtadienį dainininkė Rūta Ščiogolevaitė sukritikavo grupės dainavimo sugebėjimus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Rūta Ščiogolevaitė ir Vaiva Budraitytė

trečiadienis, Vasario 4

Lrytas

Lietuvos garsenybės prabilo apie savo sunkumus

Vitalijos Katunskytės šeimos dramos dėl sūnaus paklydėlio ir dukros Monikos emigracijos, Andriaus Rimiškio bankrotas, Dainos Bilevičiūtės milijoninės skolos bankui ir teismų maratonai, Valdo Karklelio nesėkmingi bandymai tapti muzikos žvaigžde, dainininkės Laimos Žemaitytės traumos dėl konkurentės pasamdytų smurtautojų, Jurijaus Smorigino karjeros pakilimai ir nuopuoliai.

trečiadienis, Sausio 28

Lrytas

Lietuvos humoristai vienas kitą traukia per dantį

Laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ (TV3) kūrėjai ėmėsi smagios misijos – suskaičiuoti ir išrikiuoti nuo vieno iki dešimt pačius geriausius, populiariausius ir geidžiamiausius Lietuvos humoristus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Vitalijus Cololo, Artūras Orlauskas ir Mantas Stonkus

penktadienis, Sausio 23

Lrytas

Ką avi žvaigždės, kai oras reikalauja veltinių ir kaliošų

Žiema įnoringa lyg išlepusi mergaitė – tai šalčiu traška, tai upeliais srūva apsimesdama pavasariu. O ką daryti moterims, kurios bet kokiais orais nori atrodyti gražiai, tačiau į puošnią avalynę taikosi gamtos stichijos ar purvina druska? Žiemos rūpesčiais pasidalijo žinomos moterys, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.