Logo_stars
1984
10
Sausio

šeštadienis, Lapkričio 22

Lrytas

Neva nėščia O. Pikul-Jasaitienė surengė aistringą koncertą

Penktadienio naktį didžiausią Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ sudrebino „Naujų pupyčių` koncertas. Vienų dievinamos, kitų keikiamos - 4 didžiakrūtės ilgakojės merginos užlipusios ant scenos sulaukė ovacijų, o nuo jų akių koncerto metu neatitraukė visi vakarėlio dalyviai.

penktadienis, Lapkričio 21

Lrytas

Žinia apie O. Pikul-Jasaitienės nėštumą nustebino pačią atlikėją

Penktadienio popietę dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė nemalonios staigmenos. Vienas lietuvių naujienų portalas pranešė, kad ji ir krepšininkas Simas Jasaitis laukia šeimos pagausėjimo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Lapkričio 19

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė dainuoja gyvai. Ir gražiai!

Ji dainuoja. Ir dainuoja visai maloniai. Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė su kolege Baiba Skurstene-Serdiukė vakar tiesiog pokštavo ir pasidalijo vaizdo įrašu savo socialinėje paskyroje. „Sustok, traukiny“ - tokiądainininko Kastyčio Kerbedžio moterys šiek tiek perfrazavo ir sudainavo, feisbuke užrašę „Algų belaukiant`. „Tai buvo nedidelė smagi pertrauka repeticijos metu. Šventės artėja - džiugi nuotaika apima`, - sakė Oksana.

Straipsnyje taip pat paminėti: Jurijus Smoriginas ir Kąstytis Kerbedis

penktadienis, Lapkričio 7

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė apsigobė seksualiais chalatais

Seksualioji grupės „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė įsiamžino gundančioje fotosesijoje su dizainerės Henrikos Juknaitės kurtais chalatais.

trečiadienis, Spalio 29

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė vaidino kirmėlę ir pingviną

Išskirtinis projektas, virtęs tikru egzaminu žinomiems Lietuvos žmonėms, – TV3 laida „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovus įtrauks į dar vieną nuotykį. Čia įvairiomis užsienio kalbomis kalbės, šoks ir aktorinį talentą demonstruos dainininkė, televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė.

antradienis, Spalio 28

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė tapo neatpažįstama

Laidos „Muzikinė kaukė” (BTV) viešnia Oksana Pikul-Jasaitienė ir „Naujosios pupytės” įkūnijo garsią roko grupę „Kiss“. Grimo ir kostiumų specialistų darbas išties buvo įspūdingas – merginų grupė tapo neatpažįstama.

šeštadienis, Spalio 25

Lrytas

O. Pikul-Jasaitienė klube linksminosi su J. C. Van Damm`u

Penktadienio naktį Jeanas Claude`as Van Damme`as apsilankė Vilniaus naktiniame klube `Mojo Lounge`, kuriame buvo rezervavęs privačią zoną savo svečiams. Net dvi savaites iki Jeano Claude`o atvykimo buvo derintos rezervacijos sąlygos ir pageidavimai. J. CVan Damme`as negailėjo pagyrimų naktiniam klubui ir įvertino jo aukštą aptarnavimo lygį. Svečiams buvo užsakyta net 50 butelių prabangaus prancūziško šampano.

pirmadienis, Spalio 20

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Sportininkams patinka matomos moterys“

Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Natalija Bunkė

trečiadienis, Spalio 15

Lrytas

R. Ščiogolevaitė ir O. Pikul-Jasaitienė prabilo apie abortus

Šį ketvirtadienį 19. 30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros, o kai kurie studijos svečiai net leisis į asmeniškumus. Laidos tema – itin jautri. „Ar vaikas yra vertybė? Ar dar negimęs kūdikis turi tokias pačias teises kaip ir moteris, kuri jį nešioja? Ar gyvybė yra šventa nuo tada, kai susijungia dvi ląstelės? O gal aukščiausia vertybė yra laisva žmogaus valia?“ Į tokius sudėtingus klausimus bandys atsakyti laidos svečiai ir vedėjai – Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė

pirmadienis, Rugsėjo 29

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Anksčiau ar vėliau vėl vyras žais“

Pasibaigus sutarčiai su Krasnodaro krepšinio klubu „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkas Simas Jasaitis (32 m.) laikinai liko be darbo – kol kas jis nepasirašė sutarties su jokiu kitu krepšinio klubu. Jo žmona, grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė, Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.) tikina dėl to per daug nesigraužianti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Lapkričio 12

Lrytas

Katažina Zvonkuvienė: „Jaudinausi, kam Deivydui reikia lenkės“

Kaip, pasak Oksanos Pikul, Katažinai iki vestuvių pavyko atsikratyti 10 kilogramų? Ir ko vis dar net ir po vestuvių baiminasi garsi moteris?

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baibos Skurstenės vestuvės - rudeniškos ir jaukios

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje. Į mažą ir jaukią bažnyčią jaunavedžių pasveikinti atvyko ne tik jų artimieji, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Tarp ceremonijos svečių – Katažina bei Deividas Zvonkai, Liepa Mondeikaitė su mylimuoju Evaldu, Oksana Pikul-Jasaitienė, Urtė Šilagalytė. Pirmasis į bažnyčia atvyko jaunasis, o Baibą prie jos pasitiko ir šiltai apkabino jos senelis. Prieš ceremonija atlikėja neslėpė susijaudinimo – senelio akivaizdoje nubraukė ir vieną kitą ašarą.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

penktadienis, Spalio 10

Lrytas

Dainininkė Baiba Skurstenė švenčia savo mergvakarį

Artėja išsvajota ir taip ilgai laukta akimirka, kuomet dainininkė Baiba Skurstenė išteka už mylimojo Mykolo Serdiuko. Vestuvės vyks kitą savaitgalį. To nepamiršo ir jos geriausios draugės grupės „Pop ladies“ narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė. Moterys Baibą ir drauges į paslaptingą kelionę išlydėjo traukinių stotyje su šluotomis, šampanu ir dešromis.

antradienis, Rugpjūčio 19

Lrytas

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.

sekmadienis, Rugpjūčio 17

Lrytas

Krepšininkus rungtynėse palaikė ir gražuolės žmonos

Ne paslatis, kad atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė – aistringa krepšinio sirgalė. Kai tik turi progą, žinoma moteris nepraleidžia rungtyių, kuriose žaidžia jos mylimasis Simas Jasaitis. Ne išimtis ir sekmadienio vakarą vykusiosrungtynės tarp Lietuvos ir Naujosios Zelandijos rinktinių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Mantas Kalnietis ir Martynas Pocius

ketvirtadienis, Liepos 24

Delfi

Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai

„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Aistė Paškevičiūtė ir Urtė Šilagalytė

penktadienis, Birželio 13

Lrytas

Krepšininkas Simas Jasaitis žmonos makiažą vadina mėlynėmis

Ne visi žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Klubas

Simas Jasaitis atskleidė, kodėl jam nepatinka Oksanos makiažas

Nedažnas žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė. „Kam tau to reikia? Dainuok sau, ir viskas... “, – Oksanos klaus TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė.

penktadienis, Gegužės 2

Lrytas

Turkijoje viešėjusios „pupytės“: „Malonumą suderinome su darbu“

Grupės „Naujos Pupytės“ narės – Oksana Pikul-Jasaitienė, Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė – šią savaitę viešėjo Turkijoje, Dalamano kurorte. Čia jos ne tik ilsėjosi, bet ir dirbo – artimas Oksanos bičiulis, prodiuseris Williamas Buttas pakvietė jas pakoncertuoti į prabangaus viešbučio atidarymo vakarėlį.

ketvirtadienis, Gegužės 1

Klubas

Į suknelę įsisukęs batelio kulnas vos neparklupdė V. Skaisgirės

Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

penktadienis, Lapkričio 14

Lrytas

J.Statkevičiaus suknia pabrėžė tobulas V.Javtokienės kojas

Jau legendine tampanti dizainerio Juozo Statkevičiaus trumpa maža suknelė pūstu sijonu per kūrėjo šou nepraslydo pro daugelio akį. Ja vilkėjo garsaus krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė. Tiesa, ne ant podiumo – Vilma atėjo pasigėrėti nauja kolekcija ir pasveikinti kūrėjo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Robertas Javtokas ir Juozas Statkevičius

ketvirtadienis, Lapkričio 13

Lrytas

Po J. Smorigino kritikos „Naujos pupytės“ puolė iš studijos

Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus karšta. „Ar vien tik nuogybėmis ir seksualumo demonstravimu galima prasimušti į pramogų verslo aukštumas?“ – studijos svečių klaus laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Jurijus Smoriginas, Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė

antradienis, Lapkričio 11

Lrytas

Š. Jasikevičius apie vaikų auklėjimą: „Kartais perlenkiu lazdą“

TV3 įžymybių naujienų laidoje „VIP“ žiūrovų laukia interviu su žymiu krepšininku, Kauno „Žalgirio“ vyr. trenerio asistentu Šarūnu Jasikevičiumi.

Straipsnyje taip pat paminėti: Šarūnas Jasikevičius ir Vaidas Baumila

antradienis, Spalio 28

Lrytas

Neringai Šiaudikytei – liaupsės iš J. C. Van Damme`o lūpų

Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge“ naują muzikinį projektą „Dancing Grooves“ pristačiusi dainininkė Neringa Šiaudikytė (24 m.) pasijuto devintame danguje. Jos klausėsi Lietuvoje viešėjęs aktorius Jeanas Claude’as Van Damme’as (54 m.).

sekmadienis, Spalio 26

Lrytas

Kada garsios moterys susigundo erotinei fotosesijai?

Vieni žmonės intymumą demonstruoja tik uždaroje namų erdvėje ir drabužius nusimesti drįsta tik aklinoje tamsoje. Kiti nebijo demonstruoti savo kūno trūkumų ir privalumų, mielai dalyvauja erotinėse fotosesijose ir neretai pelno iš to naudos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Kristina Ivanova

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baiba Skurstenė ištekėjo už kikboksininko Mykolo Serdiuko

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

ketvirtadienis, Spalio 16

Lrytas

Tomas Ališauskas tyrinėjo galingiausias pasaulyje krūtis

Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų! Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti kiečiausius daiktus ir t. t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda.

antradienis, Spalio 14

Lrytas

B.Skurstenė apie mergvakarį: „Grįžome paryčiais, bet laimingos!“

„Vau! Buvau labai nustebusi – nesitikėjau tokio įspūdingo mergvakario. Viskas buvo puikiai suorganizuota, sulaukiau daugybės staigmenų. Kiekviena mergina tikrai džiaugtųsi, jei kas nors suplanuotų tokią įspūdingą šventę!“ – džiaugsmu tryško dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

trečiadienis, Spalio 1

Lrytas

„Dviračio šou“ debiutas: M. Stonkus vaidins dizainerį Juozuką

Šį trečiadienio vakarą 21 val. per „Info TV“ kanalą žiūrovai pamatys naujausią „Dviračio šou“ laidą. Joje pirmą kartą pasirodys dizainerio Juozo Statkevičiaus personažas. Ponaitį siuvėją Juozuką įkūnys talentingasis aktorius Mantas Stonkus. Dizainerio akiratyje bus vestuvių mados. Jis negailės komplimentų jaunajai Aloyzo Sakalo žmonai.

Straipsnyje taip pat paminėti: Juozas Statkevičius ir Mantas Stonkus

pirmadienis, Rugsėjo 15

Lrytas

Lietuvos rinktinės sutiktuvėse - ir krepšininkų damų spindesys

Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje rinkosi krepšinio aistruoliai, mat šiandieną čia buvo iškilmingai pasitikta 4-ąją vietą pasaulio krepšinio čempionate pelniusi Lietuvos rinktinė. Nors bronzos šį kartą su savimi parsivežti nepavyko – krepšininkai buvo pasitikti kaip tikri čempionai. Šįvakar minioje stoviniavo ir didžiausios krepšininkų gerbėjos – žavingos jų damos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Edmundas Seilius ir Vilija Matačiūnaitė