Logo_stars
1984
10
Sausio

sekmadienis, Balandžio 20

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė: karštis ant podiumo

Po penktadienį sostinėje pristatytos Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Šou“ šalies mados elito gretose kilo tam tikras susierzinimas, tačiau pramogų žiniasklaida trina rankas: tokio spalvingo kolekcijos pristatymo nebuvo jau senokai.

šeštadienis, Balandžio 19

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė: „Simas mane labiau myli „naminę“

Dėti savo nuotraukas į socialinį tinklalapį, kai nusifotografuoji vos pabudusi – drąsu. Grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė nusprendė atsipalaiduoti ir paišdykauti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

pirmadienis, Balandžio 7

Klubas

Pikantiška „selfie“ įaudrino Oksanos Pikul-Jasaitienės kritikes (foto - straipsnyje)

„Selfie“, dar kitaip vadinamų asmenukių mada siaučia pramogų pasaulyje. Tačiau vargu, ar „Naujųjų pupyčių“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė tikėjosi tokios audringos reakcijos, kokią iššaukė jos asmenukė, patalpinta savoje paskyroje socialiniame tinkle.

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė užpakaliuko tobulinimo paslaptis

Lietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebooke“ ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Arūnas Valinskas, Deivydas Zvonkus ir Ruslanas Kirilkinas

pirmadienis, Kovo 24

Klubas

O. Pikul-Jasaitienė ir M. Kvietkutė-Šedžiuvienė pasišaipė iš savęs

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė parodė, kad gali būti ne tik saldžios ir visad nepriekaištingai atrodančios gražuolės. Atlikėjos atskleidė, kad turi puikų humoro jausmą ir nebijo pasišaipyti iš savęs.

ketvirtadienis, Kovo 20

Klubas

250 litų kainuojanti palaidinė išryškino Oksanos Pikul-Jasaitienės grožį

Žvaigždžių gerbėjams ypač įdomu, kuo rengiasi jų mylimi herojai, o ką jau bekalbėti, jog kiekvienas norėtų sužinoti, kiek šioms grožybėms yra išleidžiama pinigų.

ketvirtadienis, Kovo 6

Lrytas

Į prezidentus siūloma O.Pikul-Jasaitienė „padarytų“ V.Putiną

Laukdami kandidatų į Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus registracijos, internautai sukūrė puslapį, kuriame pateikiama ne tik tiksli informacija apie būsimus rinkimus, bet ir šmaikštūs piliečių spėjimai dėl galimų kandidatų. Tarp tokių kandidatų galima išvysti Tarzaną, Chucką Norrisą, Budulį ir... merginų grupių „Naujos pupytės“ bei „Pop Ladies“ narę Oksaną Pikul-Jasaitienę.

antradienis, Kovo 4

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė: „Kitas magistro darbas–šeimos pagausėjimas“

Magistro studijas Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje baigusi merginų grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.) jau kuria naujus planus. Šįkart – daug asmeniškesnius.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Vasario 28

Lrytas

Svarbi O.Pikul-Jasaitienės asmeninė šventė - be vyro

Nors ją pašiepiančiai aplinkiniai vadina „pupyte“, jos išsilavinimas aukštesnis už Lietuvos vidurkį. Penktadienį Vilniuje, šv. Jonų bažnyčioje, merginų grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narei Oksanai Pikul-Jasaitienei (30 m.) įteiktas magistro diplomas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Lrytas

Iškilmingoje šventėje O.Pikul-Jasaitienei įteiktas diplomas

Penktadienį Vilniuje, šv. Jonų bažnyčioje, vyko diplomų įteikimo ceremonija Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos absolventams. Magistro diplomą atsiėmė ir merginų grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė. Ypatingai progai atlikėja pasipuošė lietuvių dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurta suknele. Ji kukli ir elegantiška, nes, kaip sakė pati Oksana, bažnyčioje negalima atrodyti iššaukiančiai.

trečiadienis, Balandžio 9

Lrytas

Žvaigždžių atkirtis „pupytėms“ - augintinių diena be makiažo

Socialiniame tinkle „Facebook“ viena mada keičią kitą. Dar visai neseniai grupės „Pop Ladies“ atstovės Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė, „Naujų pupyčių“ narės ir ne viena kita žinoma moteris viena kitai perdavinėjo estafetę viešinti savo nuotraukas be makiažo. Tokiu būdu Lietuva pamatė ne vieną nuolat po makiažo sluoksniu besislepiančią žvaigždę be gramo grimo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Skaiva Jasevičiūtė

antradienis, Balandžio 1

Delfi

DELFI balandžio 1-osios pokštai

Kaip ir kasmet, DELFI balandžio 1-ąją nepraleido progos pajuokauti. Daugiausiai dėmesio tarp visų DELFI balandžio 1-osios pokštų sulaukė pranešimas, jog dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ruošiasi motinystės džiaugsmams.

sekmadienis, Kovo 2

Lrytas

Vairuotojo megztais drabužiais puošiasi ir garsenybės

Tolimųjų reisų vairuotojo Valentino Kairio rankoms paklūsta ir galingos mašinos vairas, ir virbalai. Jo megztomis suknelėmis džiaugiasi Kembridžo kunigaikštienė Catherine, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ir daugybė kitų moterų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Juozas Statkevičius
Klubas

Į bodį įspraustas nuodėmės vertas N. Šiaudikytės kūnas kaitino aistras

Penktadienio naktį dainininkė Neringa Šiaudikytė naktiniame klube „The Private Club Vilnius“ surengė koncertą, kuriame apsilankė ir Oksana Pikul-Jasaitienė. Ji čia atvyko atšvęsti magistro diplomo gavimo draugų rate.

Straipsnyje taip pat paminėti: Evelina Anusauskaitė, Natalija Bunkė ir Edita Užaitė

šeštadienis, Kovo 1

Klubas

Oksanos 50-metė mama savo kūno linijomis prilygsta dukrai

Paskutinę žiemos dieną atlikėjai Oksanai Pikul-Jasaitienei Šventų Jonų bažnyčioje buvo įteiktas Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos magistro diplomas ir suteiktas tarptautinės rinkodaros magistro laipsnis.

penktadienis, Vasario 28

Lrytas

Verslininkės I.Marozienės dukra Justina atsiėmė diplomą

Penktadienio rytą Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje, vyko diplomų įteikimo ceremonija Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos absolventams. Studijų pabaiga džiaugiasi atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė ir verslininkės Irenos Marozienės dukra Justina.

trečiadienis, Vasario 26

Lrytas

„Žvaigždžių dešimtukas“ vertins Lietuvos gražuolių kūnus

TV3 eteryje jau šį, trečiadienio, vakarą 20. 30 val. žiūrovų laukia sugrįžimas – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Vedėjų trijulė – Oksana Pikul-Jasaitienė, Dileta Meškaitė ir Vitalijus Cololo pristatys itin pikantišką, skanią ir net šiek tiek erotišką temą: bus nuo dešimtosios iki pirmosios išrikiuotos gražiausių kūnų savininkės iš Lietuvos pramogų verslo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Jurijus Smoriginas, Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo
Klubas

Monika Šalčiūtė: didžiuojuosi, kad studijuoju viename geriausių Lietuvos universitetų

TV3 eteryje šį, trečiadienio, vakarą žiūrovų laukia sugrįžimas – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Vedėjų trijulė – Oksana Pikul-Jasaitienė, Dileta Meškaitė ir Vitalijus Cololo pristatys itin pikantišką, skanią ir net šiek tiek erotišką temą: bus nuo dešimtosios iki pirmosios išrikiuotos gražiausių kūnų savininkės iš Lietuvos pramogų verslo.

trečiadienis, Vasario 19

Lrytas

Dėl „Žvaigždžių dešimtuko“ D.Meškaitė išsirengė šaltyje

Kol TV3 žiūrovai nekantriai, o Lietuvos žvaigždės ir žvaigždutės – neramiai laukė sugrįžtant pramoginės laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ grįžta su gražiausio garsenybės kūno rinkimaisŽvaigždžių dešimtukas“, jos vedėjai per savo trumpas atostogas nesnaudė. Seksualioji Oksana Pikul-Jasaitienė kibo į mokslus ir įgijo magistro laipsnį, o nutrūktgalviai Vitalijus Cololo su Dileta Meškaite rimtai treniravosi, kad sublizgėtų didžiajame projekte „Žvaigždžių dešimtukas“ grįžta su gražiausio garsenybės kūno rinkimaisŠuolis“. „Žvaigždžių dešimtuko“ sugrįžimas – jau kitą trečiadienį 20. 30 val.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo

šeštadienis, Sausio 18

Klubas

Tokios baisios Natalijos Bunkės dar niekas nematė (foto - viduje)

Socialiniame tinklapyje „Facebook“ merginų grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė pasidalino nuotrauka, kurioje visos grupės narės užfiksuotos koncerto, vykusio Raseiniuose, užkulisiuose. Nuotraukoje visos merginos pozavo kaip įmanydamos – Oksana Pikul gundančiai primerkė akį ir prikando iškištą liežuvį, Katažina Nemycko vaidino itin laimingą ir nustebusią, Liepa Mondeikaitė siuntė bučinį, tačiau Natalija Bunkė tarsi riaumojo Katažinai į ausį.

penktadienis, Balandžio 18

Lrytas

Stilingi mados gerbėjai užpildė televizijos studiją

Dizainerio Liutauro Salasevičiaus kūrybos gerbėjai penktadienio vakarą rinkosi į jo šeštosios kolekcijos „Šou“ pristatymą, kuris vyko LRT didžiojoje studijoje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė
Lrytas

L.Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Šou“

Dizainerio Liutauro Salasevičiaus (33 m.) gerbėjai ilgai laukė jo šeštosios kolekcijos pristatymo „Šou“. Balandžio 18-osios vakarą LRT didžiojoje studijoje mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas publikai pademonstravo trisdešimt naujausių modelių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė
Lrytas

L.Salasevičiaus kolekcijos užkulisiuose garsenybės be grimo

Dizaineris Liutauras Salasevičius jau pradėjo pasiruošimą penktadienio vakarą vyksiančiam kolekcijos pristatymui. LRT didžiojoje studijoje vyks jo šeštosios kolekcijos pristatymas „Šou“, kurio dėmesio centre bus ne tik dizainerio apdarai, bet ir modeliai.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė
Klubas

Vokietijos restorane Irena Starošaitė dėl austrių atsidūrė tragikomiškoje situacijoje

Nenuostabu, kodėl ryški pramogų pasaulio pora Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė jau tiek metų puikiai sutaria. Nors pora turi daug veiklos ir augina sūnų, juos jungia jaukūs namai ir ryšys šeimoje, kur net ir turėdami nedaug laiko, šeimos nariai mielai vieni kitiems padeda.

Klubas

Vaida Genytė atsidūrė emocinėje duobėje

Dainininkė Vaida Genytė visą savaitę lieja ašaras. Moteris nebeatlaiko spaudimo ir patiriamo streso. Pasiruošimas LNK „Šokių ant ledo“ pusfinaliui reikalauja daug pastangų, tačiau Vaidai svyra rankos, dingsta noras sukaupti paskutines likusias jėgas.

ketvirtadienis, Balandžio 17

Klubas

Indrė Burlinskaitė: tokių kojyčių pavydėtų ir Angelina Jolie

Pastarąsias dienas LNK studija žėrėjo mirgėjo nuo įžymybių ir jų suknelių spindesio – populiarios „KK2” laidos fiestoje buvo pakviesta dalyvauti ne viena garsi pramogų pasaulio asmenybė.

Klubas

Bikini trikovė: Oksana, Greta ar Asta? (foto – straipsnyje)

Trys žavios Lietuvos pramogų pasaulio damos lyg susitarusios savo paskyrose socialiniuose tinkluose publikavo karštas nuotraukas, kuriose jos pozuoja vilkėdamos bikinius. Lyg už lango būtų ne balandžio vidurys, o liepa!

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Simona Milinytė ir Karina Krysko-Skambinė

trečiadienis, Balandžio 16

Klubas

Supermergaitė N.Bunkė: kelių žvėris jai tinka!

Merginų supergrupės „Pop Ladies“ superlyderė Natalija Bunkė – ne iš tų lepių dailiosios lyties atstovių, kurios be vyrų pagalbos, matyt, negalėtų nė iš vietos pajudėti.

Klubas

Anžela Adamovič: lietuviškoji Kylie Minogue? Marilyn Monroe?

Viena ryškiausių šių metų Lietuvos pramogų pasaulio naujokių vadinama Anžela Adamovič, dalyvaujanti LRT televizijos projekte „Dvi žvaigždės“, lyg magnetas traukia fotoreporterių dėmesį.

Straipsnyje taip pat paminėti: Evelina Anusauskaitė, Natalija Bunkė ir Simona Milinytė

antradienis, Balandžio 15

Klubas

Realybės šou žvaigždutei moterišką žavesį atskleisti padėjo rožinis bikinis

Kultinis britų realybės šou „The Only Way is Essex“ prie televizorių ekranų sutraukia riebų kąsnį auditorijos. Nenuostabu, mat realybės šou herojai – išlavintais kūnais galintys pasigirti vyrai bei seksualios katytės.

Straipsnyje taip pat paminėti: Evelina Anusauskaitė ir Simona Milinytė