Logo_stars
1984
10
Sausio

pirmadienis, Balandžio 21

Klubas

Neįtikėtina, kaip gražiai atrodo net trys Oksanos Pikul-Jasaitienės kartos

Į gamtą, namus ir širdis pasibeldė nuostabi pavasario šventė – Velykos. Kiaušinių marginimo tradicijų neužmiršo ne tik vaikai, jų tėveliai, bet ir pramogų pasaulio žvaigždės, kurios išdrįso parodyti savo šventinį stalą.

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienės žvalumo šaltinis – juodoji arbata

Ką daro veiklios scenos moterys, kad po pašėlusio vakarėlio rytą atrodo taip gerai, kad pabudusi gali net nusifotografuoti ir drąsiai dalintis savo nuotraukomis socialinėje paskyroje. O ji juk negailestinga. Juodoji arbata – štai kas gelbsti atlikėją Oksaną Pikul-Jasaitienę, jei ji nusprendžia atsipalaiduoti ir išgerti taurę šampano.

sekmadienis, Balandžio 20

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė: karštis ant podiumo

Po penktadienį sostinėje pristatytos Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Šou“ šalies mados elito gretose kilo tam tikras susierzinimas, tačiau pramogų žiniasklaida trina rankas: tokio spalvingo kolekcijos pristatymo nebuvo jau senokai.

šeštadienis, Balandžio 19

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė: „Simas mane labiau myli „naminę“

Dėti savo nuotraukas į socialinį tinklalapį, kai nusifotografuoji vos pabudusi – drąsu. Grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė nusprendė atsipalaiduoti ir paišdykauti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

pirmadienis, Balandžio 7

Klubas

Pikantiška „selfie“ įaudrino Oksanos Pikul-Jasaitienės kritikes (foto - straipsnyje)

„Selfie“, dar kitaip vadinamų asmenukių mada siaučia pramogų pasaulyje. Tačiau vargu, ar „Naujųjų pupyčių“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė tikėjosi tokios audringos reakcijos, kokią iššaukė jos asmenukė, patalpinta savoje paskyroje socialiniame tinkle.

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė užpakaliuko tobulinimo paslaptis

Lietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebooke“ ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Arūnas Valinskas, Deivydas Zvonkus ir Ruslanas Kirilkinas

pirmadienis, Kovo 24

Klubas

O. Pikul-Jasaitienė ir M. Kvietkutė-Šedžiuvienė pasišaipė iš savęs

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė parodė, kad gali būti ne tik saldžios ir visad nepriekaištingai atrodančios gražuolės. Atlikėjos atskleidė, kad turi puikų humoro jausmą ir nebijo pasišaipyti iš savęs.

ketvirtadienis, Kovo 20

Klubas

250 litų kainuojanti palaidinė išryškino Oksanos Pikul-Jasaitienės grožį

Žvaigždžių gerbėjams ypač įdomu, kuo rengiasi jų mylimi herojai, o ką jau bekalbėti, jog kiekvienas norėtų sužinoti, kiek šioms grožybėms yra išleidžiama pinigų.

ketvirtadienis, Kovo 6

Lrytas

Į prezidentus siūloma O.Pikul-Jasaitienė „padarytų“ V.Putiną

Laukdami kandidatų į Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus registracijos, internautai sukūrė puslapį, kuriame pateikiama ne tik tiksli informacija apie būsimus rinkimus, bet ir šmaikštūs piliečių spėjimai dėl galimų kandidatų. Tarp tokių kandidatų galima išvysti Tarzaną, Chucką Norrisą, Budulį ir... merginų grupių „Naujos pupytės“ bei „Pop Ladies“ narę Oksaną Pikul-Jasaitienę.

antradienis, Kovo 4

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė: „Kitas magistro darbas–šeimos pagausėjimas“

Magistro studijas Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje baigusi merginų grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.) jau kuria naujus planus. Šįkart – daug asmeniškesnius.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Balandžio 9

Lrytas

Žvaigždžių atkirtis „pupytėms“ - augintinių diena be makiažo

Socialiniame tinkle „Facebook“ viena mada keičią kitą. Dar visai neseniai grupės „Pop Ladies“ atstovės Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė, „Naujų pupyčių“ narės ir ne viena kita žinoma moteris viena kitai perdavinėjo estafetę viešinti savo nuotraukas be makiažo. Tokiu būdu Lietuva pamatė ne vieną nuolat po makiažo sluoksniu besislepiančią žvaigždę be gramo grimo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Skaiva Jasevičiūtė

antradienis, Balandžio 1

Delfi

DELFI balandžio 1-osios pokštai

Kaip ir kasmet, DELFI balandžio 1-ąją nepraleido progos pajuokauti. Daugiausiai dėmesio tarp visų DELFI balandžio 1-osios pokštų sulaukė pranešimas, jog dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ruošiasi motinystės džiaugsmams.

sekmadienis, Kovo 2

Lrytas

Vairuotojo megztais drabužiais puošiasi ir garsenybės

Tolimųjų reisų vairuotojo Valentino Kairio rankoms paklūsta ir galingos mašinos vairas, ir virbalai. Jo megztomis suknelėmis džiaugiasi Kembridžo kunigaikštienė Catherine, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ir daugybė kitų moterų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Juozas Statkevičius
Klubas

Į bodį įspraustas nuodėmės vertas N. Šiaudikytės kūnas kaitino aistras

Penktadienio naktį dainininkė Neringa Šiaudikytė naktiniame klube „The Private Club Vilnius“ surengė koncertą, kuriame apsilankė ir Oksana Pikul-Jasaitienė. Ji čia atvyko atšvęsti magistro diplomo gavimo draugų rate.

Straipsnyje taip pat paminėti: Evelina Anusauskaitė, Natalija Bunkė ir Edita Užaitė

šeštadienis, Kovo 1

Klubas

Oksanos 50-metė mama savo kūno linijomis prilygsta dukrai

Paskutinę žiemos dieną atlikėjai Oksanai Pikul-Jasaitienei Šventų Jonų bažnyčioje buvo įteiktas Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos magistro diplomas ir suteiktas tarptautinės rinkodaros magistro laipsnis.

penktadienis, Vasario 28

Lrytas

Verslininkės I.Marozienės dukra Justina atsiėmė diplomą

Penktadienio rytą Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje, vyko diplomų įteikimo ceremonija Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos absolventams. Studijų pabaiga džiaugiasi atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė ir verslininkės Irenos Marozienės dukra Justina.

trečiadienis, Vasario 26

Lrytas

„Žvaigždžių dešimtukas“ vertins Lietuvos gražuolių kūnus

TV3 eteryje jau šį, trečiadienio, vakarą 20. 30 val. žiūrovų laukia sugrįžimas – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Vedėjų trijulė – Oksana Pikul-Jasaitienė, Dileta Meškaitė ir Vitalijus Cololo pristatys itin pikantišką, skanią ir net šiek tiek erotišką temą: bus nuo dešimtosios iki pirmosios išrikiuotos gražiausių kūnų savininkės iš Lietuvos pramogų verslo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Jurijus Smoriginas, Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo
Klubas

Monika Šalčiūtė: didžiuojuosi, kad studijuoju viename geriausių Lietuvos universitetų

TV3 eteryje šį, trečiadienio, vakarą žiūrovų laukia sugrįžimas – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Vedėjų trijulė – Oksana Pikul-Jasaitienė, Dileta Meškaitė ir Vitalijus Cololo pristatys itin pikantišką, skanią ir net šiek tiek erotišką temą: bus nuo dešimtosios iki pirmosios išrikiuotos gražiausių kūnų savininkės iš Lietuvos pramogų verslo.

trečiadienis, Vasario 19

Lrytas

Dėl „Žvaigždžių dešimtuko“ D.Meškaitė išsirengė šaltyje

Kol TV3 žiūrovai nekantriai, o Lietuvos žvaigždės ir žvaigždutės – neramiai laukė sugrįžtant pramoginės laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ grįžta su gražiausio garsenybės kūno rinkimaisŽvaigždžių dešimtukas“, jos vedėjai per savo trumpas atostogas nesnaudė. Seksualioji Oksana Pikul-Jasaitienė kibo į mokslus ir įgijo magistro laipsnį, o nutrūktgalviai Vitalijus Cololo su Dileta Meškaite rimtai treniravosi, kad sublizgėtų didžiajame projekte „Žvaigždžių dešimtukas“ grįžta su gražiausio garsenybės kūno rinkimaisŠuolis“. „Žvaigždžių dešimtuko“ sugrįžimas – jau kitą trečiadienį 20. 30 val.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo

šeštadienis, Sausio 18

Klubas

Tokios baisios Natalijos Bunkės dar niekas nematė (foto - viduje)

Socialiniame tinklapyje „Facebook“ merginų grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Mondeikaitė pasidalino nuotrauka, kurioje visos grupės narės užfiksuotos koncerto, vykusio Raseiniuose, užkulisiuose. Nuotraukoje visos merginos pozavo kaip įmanydamos – Oksana Pikul gundančiai primerkė akį ir prikando iškištą liežuvį, Katažina Nemycko vaidino itin laimingą ir nustebusią, Liepa Mondeikaitė siuntė bučinį, tačiau Natalija Bunkė tarsi riaumojo Katažinai į ausį.

trečiadienis, Balandžio 23

Klubas

Tik su bikiniu šiltuose kraštuose įsiamžinusi Greta Lebedeva pribloškė išpuoselėtu kūnu

Tamsiaplaukė gražuolė Greta Lebedeva įsibėgėjus pavasariui atitrūko nuo darbų ir išvyko su savo sužadėtiniu Aleksandru Kazakevičiumi pasilepinti kaitriąja Egipto saule. Tai buvo jų pirmosios atostogos drauge.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Irena Starošaitė ir Simona Milinytė

antradienis, Balandžio 22

Klubas

Glamūrinio vakarėlio kulminacija – iš prašmatnios suknelės išsprūdęs krūties spenelis

Garsusis Vokietijos nuogas modelis Micaela Schafer, ypač pamėgusi išsirengti prie Berlyno simboliu vadinamų Brandenburgo vartų, vėl atsidūrė fotonaujienų agentūrų dėmesio centre.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Irena Starošaitė ir Simona Milinytė
Klubas

Jevgenijos Teliženko grožiui nėra ribų

Kompromituojančių fotosesijų modelis Jevgenija Teliženko - kaip pavasarinis žiedas, kurios grožis skleidžiasi vis labiau.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Simona Milinytė ir Žilvinas Grigaitis
Lrytas

TV3 eteryje – atgarsio sulaukusi L.Salasevičiaus kolekcija

Balandžio 18-ąją įvykęs dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymas abejingų nepaliko. Nuo šiandien akies krašteliu galima pamatyti tai, kas vyko ant podiumo, mat TV3 eteryje sukasi specialaus mados projekto „Madam pareis vėliau su... “ anonsas. Visą renginio įrašą TV3 žiūrovai išvys gegužės 1 d. 17. 20 val.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Nerijus Juška ir Vilija Matačiūnaitė

pirmadienis, Balandžio 21

Klubas

Natalijos Bunkės povyza varo iš proto

Kas nežino ryškiausios Lietuvos šviesiaplaukės Natalijos Bunkės? Lietuvos atlikėjos grožio tiesiog neįmanoma nepastebėti. Išskirtinių bruožų žinoma moteris kaipmat traukia visų aplinkinių žvilgsnius, o kai išryškintos akys ir lūpos vienu metu – ji atrodo ypač kerinčiai. Būtent tokiu nuotraukų koliažu socialinio tinklapio „Facebook“ asmeninėje paskyroje ir pasidalino N. Bunkė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Simona Milinytė ir Žilvinas Grigaitis
Klubas

Velykų naktį kauniečiai virto seksualiais zuikučiais

Velykų naktį kauniečiai atsipalaidavo dar ryškiau, gyviau ir skambiau – „Easter EGGstravaganza“ vakarėlyje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Mantas Petruškevičius
Klubas

Atšilus orui vilniečiai į naktinius klubus sugrįžo gundantys ir įkaitę

Atšilus orui sostinės gyventojai naktiniuose klubuose tapo dar labiau seksualesni. Lengvesnės suknelės, gilios iškirptės ir kiti gundantys drabužėliai vis labiau kaitina klubinėtojų vaizduotę.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Mantas Petruškevičius
Klubas

Vaida Genytė: pažadinta aistra

Neįtikėtina, bet akivaizdu: dar prieš savaitę LNK šou „Šokiai ant ledo“ dalyvaujanti dainininkė Vaida Genytė atrodė pavargusi ir morališkai jau susitaikiusi su mintimi, kad jos pasirodymas šiame projekte baigsis. Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovai ją išvydo visiškai kitokią: atsigavusią, alsuojančia aistra ir seksualumu.

sekmadienis, Balandžio 20

Klubas

Kaip Velykas švenčia Lietuvos garsenybės?

Viena gražiausių pavasario švenčių – Velykos – visada dovanoja daug geros nuotaikos, margučių, gardžių patiekalų ir siurprizų. Smagi kulinarinė laida „Siurprizas lėkštėje“ išsiaiškino su kokiais siurprizais ir su kokių spalvų margučiais Velykas pasitiko žinomi Lietuvos žmonės.

Klubas

Simona Milinytė nustebino velykiniu „selfie“ (foto - straipsnyje)

Per pramogų pasaulį nusiritus asmenukių, kuriose įžymybės pozavo be lašo makiažo bangai, liko tik kraipyti galva nuo netikėtumo: daugiausia skaitytojų dėmesio sulaukė ne tokių pripažintų žvaigždžių kaip Natalija Bunkė ar Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė „selfie“, o praėjusių metų pabaigoje aštuonioliktąjį gimtadienį atšventusios Kauno dainininkės asmenukės.