Logo_stars
1984
10
Sausio

antradienis, Liepos 22

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė gailisi pozavusi apsinuoginusi

Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova, dainininkės Ieva Stasiulevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Violeta Tarasovienė, televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė, stilistė Asta Valentaitė ir daugybė kitų gražuolių yra pozavusios daugiau ar mažiau apsinuoginusios. Šiandien jos tokią patirtį vertina įvairiai.

antradienis, Liepos 15

Lrytas

Oksana Pikul–Jasaitienė: „Mūsų šeimoje nėra problemų“

Šešėlis – nebent medžio ar pajūrio skėčio. Audra – nebent gamtos siųsta. Kartėlis – nebent taurus kavos. Jokios jėgos negali pajudinti jųdviejų sutarimo ir absoliutaus vienas kito palaikymo – tuo įsitikinusi grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.). Jųdviejų su vyru krepšininku Simu Jasaičiu (32 m.) vestuvių vienų metų sukakties žinoma moteris laukia su džiaugsmu ir pasitikėdama vyru.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

antradienis, Liepos 8

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė paauglystėje bėgo iš namų

„Mano mama man yra pats svarbiausias žmogus ir geriausia draugė, aišku, vyro atstoti negali“, – juokiasi Oksana Pikul-Jasaitienė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Evelina Anusauskaitė

ketvirtadienis, Liepos 3

Lrytas

„Kare“ šukuosena pavertė Oksaną Pikul-Jasaitienę neatpažįstama

Grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė, televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė ilgą laiką svajojo apie trumpų plaukų šukuoseną, geriau žinomą kaip „kare“. Pagaliau garsios moters svajonės išsipildė. Džiugia žinia Oksana iš karto pasidalijo su savo gerbėjais socialiniame tinkle.

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė pagaliau su savo svajonių šukuosena!

Išaiškėjo, apie kokią šukuoseną visada svajojo Oksana Pikul-Jasaitienė. Atlikėja pasidalino nuotraukomis iš TV3 „Žvaigždžių dešimtuko“ darbo užkulisių.

trečiadienis, Liepos 2

Klubas

Oksana Pikul-Jasaitienė parodė, koks apatinis trikotažas puošia jos kūną

Atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė socialinio tinklapio „Facebook“ asmeniniame profilyje drąsiai savo draugams ir gerbėjams parodė, kokį apatinį trikotažą dėvi.

pirmadienis, Birželio 30

Lrytas

I. Kvedarienei sėkmę atnešė angelas ir O. Pikul-Jasaitienė

Vos prieš metus dizainerės karjerą pradėjusi Indrė Kvedarienė jau sulaukia begalės užsakymų ir komplimentų, o „Facebook“ tinklalapyje naujienas apie ją seka apie 11 000 žmonių.

pirmadienis, Birželio 23

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė Jonines jau atšventė

TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė Jonines jau atšventė anksčiau, nes birželio 23 dieną jai tenka dirbti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Marius Jampolskis
Klubas

Oksanai Pikul-Jasaitienei ši Joninių diena - ypatinga dvigubai

TV3 televizija, iškovojusi laisvę Joninėms, jau vienuolika metų iš eilės kviečia švęsti kartu. Jau šiandien, birželio 23-ąją, Joninių išvakarėse, TV3 ragina ieškoti paparčio žiedo, pristatydama šventinę programą, o TV3 žvaigždės atskleidžia, kokias Joninių tradicijas puoselėja.

šeštadienis, Birželio 21

Klubas

Išaiškėjo: O. Pikul-Jasaitienės reklaminis veidas naudojamas J. Statkevičiaus suknelių plagiatams Rusijoje

Pasirodo, atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė – populiari ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje. Garsaus krepšininko Simo Jasaičio žmonos Oksanos reklaminis veidas nelegaliai naudojamas ir Rusijos internetinėse drabužių parduotuvėse.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Simona Milinytė ir Juozas Statkevičius

penktadienis, Birželio 13

Lrytas

Krepšininkas Simas Jasaitis žmonos makiažą vadina mėlynėmis

Ne visi žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Klubas

Simas Jasaitis atskleidė, kodėl jam nepatinka Oksanos makiažas

Nedažnas žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė. „Kam tau to reikia? Dainuok sau, ir viskas... “, – Oksanos klaus TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė.

penktadienis, Gegužės 2

Lrytas

Turkijoje viešėjusios „pupytės“: „Malonumą suderinome su darbu“

Grupės „Naujos Pupytės“ narės – Oksana Pikul-Jasaitienė, Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė – šią savaitę viešėjo Turkijoje, Dalamano kurorte. Čia jos ne tik ilsėjosi, bet ir dirbo – artimas Oksanos bičiulis, prodiuseris Williamas Buttas pakvietė jas pakoncertuoti į prabangaus viešbučio atidarymo vakarėlį.

ketvirtadienis, Gegužės 1

Klubas

Į suknelę įsisukęs batelio kulnas vos neparklupdė V. Skaisgirės

Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Lrytas

Per L.Salasevičiaus madų šou V.Skaisgirė vos neparklupo

Ketvirtadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

trečiadienis, Balandžio 30

Lrytas

O.Zlatkovaitė: „Modeliai turi atskleisti dizainerio idėją“

Ketvirtadienį, TV3 žiūrovų laukia specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “, kuriame bus parodyta didžiulio atgarsio sulaukusi dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcija „Šou“. Projekte – ne tik gražuolių manekenių bei ryškiausių Lietuvos moterų triumfas ant podiumo, bet ir niekur nematyti kadrai iš užkulisių bei interviu su dizaineriu ir jo mūzomis – Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene, Aiste Šlapokaite ir daugybe kitų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

antradienis, Balandžio 29

Klubas

Milijonieriaus A. Guogos sužadėtinė: nesu pasidariusi nei vienos plastinės operacijos

Kiek daugiau nei prieš savaitę dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė naujausią savo kolekciją „Šou“. Ištaigingas stiliaus namų „Madam pareis vėliau“ savininko, dizainerio bei stilisto L. Salasevičiaus kurtas sukneles demonstravo profesionalios manekenės kartu su ryškiausiomis Lietuvos moterimis. Podiumu žengė dainininkės Šorena, Natalija Bunkė, Oksana Pikul, aktorės Vaida Būtytė, Milda Štakėnaitė ir daugybė kitų žinomų moterų.

pirmadienis, Balandžio 28

Lrytas

L.Mondeikaitė atsidavė į grožio specialistų rankas

Grupės „Pop Ladies“ atlikėjos – Oksana Pikul-Jasaitienė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė visuomet atkreipia dėmesį savo puikia išvaizda. Šiandien buvo galima įminti vieną jų grožio paslapčių. Pirmadienio vidurdienį Vilniaus Pranciškonų rūmuose vyko „Casmara“ profesionalios kosmetikos veido linijos „Vandenyno stebuklas“ pristatymas.

trečiadienis, Balandžio 9

Lrytas

Žvaigždžių atkirtis „pupytėms“ - augintinių diena be makiažo

Socialiniame tinkle „Facebook“ viena mada keičią kitą. Dar visai neseniai grupės „Pop Ladies“ atstovės Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė, „Naujų pupyčių“ narės ir ne viena kita žinoma moteris viena kitai perdavinėjo estafetę viešinti savo nuotraukas be makiažo. Tokiu būdu Lietuva pamatė ne vieną nuolat po makiažo sluoksniu besislepiančią žvaigždę be gramo grimo.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Skaiva Jasevičiūtė

antradienis, Balandžio 1

Delfi

DELFI balandžio 1-osios pokštai

Kaip ir kasmet, DELFI balandžio 1-ąją nepraleido progos pajuokauti. Daugiausiai dėmesio tarp visų DELFI balandžio 1-osios pokštų sulaukė pranešimas, jog dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ruošiasi motinystės džiaugsmams.

šeštadienis, Liepos 19

Lrytas

Lenktynių žvaigždės ruošiasi vakaro koncertui

Kol lenktynių trasoje kiekvieną minutę keičiasi rungtynių favoritai, scenoje, kur bus apdovanoti nugalėtojai ir liesis šampano purslai, jau repetuoja gražiausios Lietuvos scenos žvaigždės.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Monika Linkytė

ketvirtadienis, Liepos 17

Lrytas

K. Nemycko mergvakarį atšventė K. Ivanovos grožio salone

Trečiadienis atlikėjai Katažinai Nemycko, ko gero, buvo viena įspūdingiausių gyvenimo dienų. Žinomai moteriai artimiausios draugės ir kolegės surengė išties įspūdingą fiestą. Netrukus už kompozitoriaus ir prodiuserio Deivydo Zvonkaus ištekėsianti atlikėja atšventė neeilinį mergvakarį.

Straipsnyje taip pat paminėti: Kristina Ivanova ir Deivydas Zvonkus

antradienis, Liepos 15

Lrytas

Jurijaus Smorigino strėlės – pramogų pasaulio veikėjams

Televizija lėmė, kad ne viena nūdienos garsenybė puikuojasi žurnalų puslapiuose ir viršeliuose, pozuoja prabangiuose renginiuose, tampa įvairių naujų projektų vedliais. Vieni pirmuosius karjeros žingsnius žengė įvairiuose muzikiniuose ar šokių projektuose, kiti – pagyvenę realybės šou, kai juos stebėjo tūkstančiai smalsių akių.

pirmadienis, Liepos 14

Klubas

Gran Kanarijoje netrūko pikantiškų Žilvino Trato akimirkų ir intymių vaizdelių

„Tiems, kurie mano, kad šiame šou viskas surežisuota, aš galiu patvirtinti, kad taip tikrai nėra. Visi pasimatymuose merginoms užduoti klausimai buvo tikri, mano paties sugalvoti, nuoširdūs. Aš jas kviečiau į pasimatymus, atvirai, intymiai ir draugiškai kalbinau, siekdamas pažinti“, – „Power Hit Radio“ studijoje atskleidė aktorius, modelis Žilvinas Tratas, jau nuo šio vakaro pirmadieniais–ketvirtadieniais kaitinsiantis aistras TV3 karščiausiame realybės šou „Meilė ar pinigai?“

Klubas

Vokiečių aistruolės biustas lyg magnetas traukė žvilgsnius

Sekmadienio naktį pasibaigusiame pasaulio futbolo čempionate buvo karšta – įvykiai žaliojoje vejoje vijo vienas kitą. Tačiau nemažiau karšta buvo ir tribūnose, kur savo numylėtinius audringai palaikė Vokietijos ir Argentinos sirgaliai.

Straipsnyje taip pat paminėti: Oskaras Koršunovas ir Simona Milinytė
Klubas

Liepos Mondeikaitės grožis – lyg lėlės (foto - viduje)

Įsimylėjusi „Pop Ladies“ dainininkė Liepa Mondeikaitė atrodo kaip niekada laiminga. Jos širdį užkariavo žavingas vyras Evaldas Norkevičius. Nuotraukas su mylimuoju L. Mondeikaitė itin dažnai talpina socialiniame tinklapyje „Facebook“.

Straipsnyje taip pat paminėti: Oskaras Koršunovas ir Simona Milinytė

sekmadienis, Liepos 13

Klubas

Simona Milinytė: su makiažu ir be jo (foto - straipsnyje)

Aštuoniolikmetė Simona Milinytė jau kelia savaites yra prikausčiusi visos Lietuvos žiniasklaidos dėmesį ir pastaruoju metu yra labiausiai apkalbama įžymybė. Panašu, kad tokia tendencija išliks ir artimiausiu laiku.

Straipsnyje taip pat paminėti: Oskaras Koršunovas, Natalija Bunkė ir Simona Milinytė
Klubas

Aptemptos Kelly Brook kelnės ir jos sužadėtinio šortukai traukė praeivių žvilgsnius

Ypatingomis moteriškomis formomis galintis pasigirti britų modelis Kelly Brook ir jos sužadėtinis, raumeninga figūra moteris aikčioti priverčiantis Davidas Mcintoshas privertė žagtelėti net visko mačiusius paparacius.

Klubas

Los Andželo vakarėlyje Simona Milinytė pademonstravo stiliaus pojūtį (foto - straipsnyje)

Amerikoje savo karjerą tęsianti aštuoniolikmetė Kauno dainininkė Simona Milinytė įrodinėja, jog turi tvirtą charakterį. Nors po to, kai prieš kelias garsioji stiliaus policininkė Agnė Jagelavičiūtė sudirbo Simonos seksualumą išryškinančią suknele, kuria pasipuošusi ji pasirodė viename Holivudo vakarėlyje, mergina neužsisklendė tarp keturių sienų.

penktadienis, Liepos 11

Klubas

„Mis“ dainininkė džiaugiasi papilnėjusia krūtine: „Su Pikul jau galėčiau konkuruoti“

Į Lietuvos pramogų pasaulio elitą atkakliai kelią besiskinančios Šiaulių merginų grupės „Mis“ dainininkė Sandra Navickaitė, rodos, greitai perprato vieną taisyklę: be skandalų ir seksualumo išryškinimo šalies pramogų pasaulis neįsivaizduojamas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Simona Milinytė