Logo_stars
1984
10
Sausio

sekmadienis, Rugsėjo 14

Lrytas

Po varžybų kartėlio O. Pikul-Jasaitienė pasveikino vyrus

Laiku paremti, laiku tarti į gerą žodį, o kai reikia – susiimti ir šypsotis. Šeštadienio vakarą ašarojusi arenoje Lietuvos krepšinio rinktinei kaunantis su prancūzais Oksana Pikul-Jasaitienė vėlai vakare jau žavingai šypsojosi ir sveikino vyrą Simą Jasaitį bei jo bendražygius.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Rugsėjo 12

Lrytas

Po pusfinalio Oksana Pikul-Jasaitienė atrodė lyg žemę pardavusi

Ketvirtadienio vakarą JAV vyrų krepšinio rinktinė sužlugdė lietuvių viltis pakliūti į Pasaulio krepšinio čempionatą. Pralaimėjimas 28 taškų skirtumu buvo skaudus moralinis smūgis ne tik geriausiems šalies krepšininkams, bet ir jų mylimosioms, gyvai stebėjusioms aršią kovą.

penktadienis, Rugsėjo 5

Lrytas

Saulėtos Oksanos Pikul-Jasaitienės dienos Las Palmase

Kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu į pasaulio krepšinio čempionatą išvykusią atlikėją ir televizijos laidų vedėją Oksaną Pikul-Jasaitienę džiugina ne tik krepšinis. Dar prieš išvykdama į kelionę Oksana jau žinojo, ką nori nuveikti Ispanijoje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Rugsėjo 3

Lrytas

O. Pikul-Jasaitienė apie rinktinę: „Būna, kad ir pakeiksnoju“

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienio vakarą Las Palmase stojo į ketvirtąją savo dvikovą pasaulio čempionate. Po nesėkmingų rungtynių su Australijos rinktine lietuviai pagerino savo poziciją per varžybas su D grupės autsaidere Pietų Korėjos komanda. Lietuviams svarbias rungtynes su nerimu stebėjo krepšininkų mylimosios.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

antradienis, Rugpjūčio 26

Lrytas

Į ką panaši juodaplauke tapusi Oksana Pikul-Jasaitienė?

TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė tapo juodaplauke. Žinomos moters gerbėjai socialiniame tinkle „Facebook“ jau žarsto komplimentus ir ją net lygina su Holivudo gražuole aktore Megan Fox.

Straipsnyje taip pat paminėti: Andrius Rimiškis, Stasys Povilaitis ir Vitalija Katunskytė

penktadienis, Rugpjūčio 22

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė ledo kibirą iškeitė į arbatos puodelį

Idėja apsipilti kibiru ledinio vandens dėl kilnaus tikslo visai nesužavėjo atlikėjos ir televizijos laidų vedėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės. Žinoma moteris buvo originali ir pasiūlė savo idėją – vietoj to, tiesiog išgerti puodelį šiltos arbatos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė ir Rimantas Kaukėnas

sekmadienis, Rugpjūčio 10

Lrytas

O. Pikul-Jasaitienei tenka koncertui persirengti ir automobilyje

Ką daryti vasarą – ilsėtis ar dirbti? Toks pasirinkimas net garsioms šalies dainininkėms negresia. Jos vasarą stengiasi suderinti malonumą su nauda.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

penktadienis, Rugpjūčio 1

Lrytas

Kardinalūs pokyčiai - Oksana Pikul Jasaitienė tapo brunete

Grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė, televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė, regis, visą gyvenimą buvo šviesiaplaukė. Vis dėlto eksperimentuoti mėgstanti moteris pasiryžo ekstremaliems išvaizdos pokyčiams – Oksana tapo brunete.

antradienis, Liepos 29

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė vieną dieną taps kaip Motina Teresė?

Jau šį, antradienio, vakarą 20. 00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Jonas Valančiūnas, Vitalijus Cololo ir Goda Alijeva

šeštadienis, Liepos 26

Lrytas

Zvonkų vestuvėse Oksana Pikul-Jasaitienė užgožė jaunąją?

Apie šiltas, jaukias ir meilės kupinas Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvės kalbos sklis dar ilgą laiką. Tačiau viena aktualiausių šiandienos temų – jaunųjų bei vestuvių ceremonijos svečių įvaizdis. Savo nuomonę šiuo klausimu pareiškė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė, socialiniame tinklo `Facebook` paskyroje sukritikavusi Katažinos bičiulę Oksaną Pikul-Jasaitienę už nepagarbą jaunajai.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Agnė Jagelavičiūtė ir Juozas Statkevičius

antradienis, Rugpjūčio 19

Lrytas

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.

sekmadienis, Rugpjūčio 17

Lrytas

Krepšininkus rungtynėse palaikė ir gražuolės žmonos

Ne paslatis, kad atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė – aistringa krepšinio sirgalė. Kai tik turi progą, žinoma moteris nepraleidžia rungtyių, kuriose žaidžia jos mylimasis Simas Jasaitis. Ne išimtis ir sekmadienio vakarą vykusiosrungtynės tarp Lietuvos ir Naujosios Zelandijos rinktinių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Mantas Kalnietis ir Martynas Pocius

ketvirtadienis, Liepos 24

Delfi

Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai

„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Aistė Paškevičiūtė ir Urtė Šilagalytė

penktadienis, Birželio 13

Lrytas

Krepšininkas Simas Jasaitis žmonos makiažą vadina mėlynėmis

Ne visi žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Klubas

Simas Jasaitis atskleidė, kodėl jam nepatinka Oksanos makiažas

Nedažnas žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė. „Kam tau to reikia? Dainuok sau, ir viskas... “, – Oksanos klaus TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė.

penktadienis, Gegužės 2

Lrytas

Turkijoje viešėjusios „pupytės“: „Malonumą suderinome su darbu“

Grupės „Naujos Pupytės“ narės – Oksana Pikul-Jasaitienė, Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė – šią savaitę viešėjo Turkijoje, Dalamano kurorte. Čia jos ne tik ilsėjosi, bet ir dirbo – artimas Oksanos bičiulis, prodiuseris Williamas Buttas pakvietė jas pakoncertuoti į prabangaus viešbučio atidarymo vakarėlį.

ketvirtadienis, Gegužės 1

Klubas

Į suknelę įsisukęs batelio kulnas vos neparklupdė V. Skaisgirės

Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Lrytas

Per L.Salasevičiaus madų šou V.Skaisgirė vos neparklupo

Ketvirtadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

trečiadienis, Balandžio 30

Lrytas

O.Zlatkovaitė: „Modeliai turi atskleisti dizainerio idėją“

Ketvirtadienį, TV3 žiūrovų laukia specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “, kuriame bus parodyta didžiulio atgarsio sulaukusi dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcija „Šou“. Projekte – ne tik gražuolių manekenių bei ryškiausių Lietuvos moterų triumfas ant podiumo, bet ir niekur nematyti kadrai iš užkulisių bei interviu su dizaineriu ir jo mūzomis – Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene, Aiste Šlapokaite ir daugybe kitų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

antradienis, Balandžio 29

Klubas

Milijonieriaus A. Guogos sužadėtinė: nesu pasidariusi nei vienos plastinės operacijos

Kiek daugiau nei prieš savaitę dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė naujausią savo kolekciją „Šou“. Ištaigingas stiliaus namų „Madam pareis vėliau“ savininko, dizainerio bei stilisto L. Salasevičiaus kurtas sukneles demonstravo profesionalios manekenės kartu su ryškiausiomis Lietuvos moterimis. Podiumu žengė dainininkės Šorena, Natalija Bunkė, Oksana Pikul, aktorės Vaida Būtytė, Milda Štakėnaitė ir daugybė kitų žinomų moterų.

pirmadienis, Rugsėjo 15

Lrytas

Lietuvos rinktinės sutiktuvėse - ir krepšininkų damų spindesys

Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje rinkosi krepšinio aistruoliai, mat šiandieną čia buvo iškilmingai pasitikta 4-ąją vietą pasaulio krepšinio čempionate pelniusi Lietuvos rinktinė. Nors bronzos šį kartą su savimi parsivežti nepavyko – krepšininkai buvo pasitikti kaip tikri čempionai. Šįvakar minioje stoviniavo ir didžiausios krepšininkų gerbėjos – žavingos jų damos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Edmundas Seilius ir Vilija Matačiūnaitė

trečiadienis, Rugsėjo 3

Lrytas

Tamsiaplauke tapusi Monika Šedžiuvienė - sunkiai atpažįstama

Ruduo ir pavasaris - tai du metų laikai, kai labiausiai norisi pokyčių. Šiam įgeidžiui trečiadienį neatsispyrė grupės „Pop Ladies“ narė Monika Šedžiuvienė.

sekmadienis, Rugpjūčio 31

Lrytas

Krepšininkų mylimųjų grožis nutvieskė Las Palmaso areną

Lietuvių pergale šeštadienį prasidėjęs 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatas pažėrė ir akis maloninančių vaizdų. Kol Lietuvos rinktinė įnirtingai trypė savo varžovus iš Meksikos, Las Palmaso arenos tribūnose krepšininkus karštai palaikė gražuolės mylimosios, neabejotinai tapusios žaviausiomis rungtynių viešniomis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Arvydas Sabonis, Jonas Valančiūnas ir Martynas Pocius

penktadienis, Rugpjūčio 29

Lrytas

Įspūdingiausi ledinio kibiro išbandymai

Nuo buvusio JAV prezidento George’o W. Busho iki krepšininko Donato Motiejūno ar net niekam nežinomo vaikino Balbieriškio kaime – visi murdosi lediniame vandenyje labdaringais tikslais.

trečiadienis, Rugpjūčio 27

Lrytas

Brangiausi krepšininkų talismanai – mylimosios ir šeima

Kai tik turi galimybę, jos visada rungtynes stebi iš arti: laiko suspaustus kumščius, kartais nenuslepia nerimo ir jaudulio, o kartais šokinėja iš laimės. Bet net ir ne tai yra svarbiausia. Krepšininkų mylimosios atlieka nematomą, tačiau labai svarbų psichologinį darbą – padrąsina prieš rungtynes, o jei reikia, paguodžia ir po jų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Paulius Jankūnas

trečiadienis, Rugpjūčio 20

Lrytas

Ledinio vandens kibiro iššūkį Vytenis Sinkevičius metė premjerui

ALS fondo sugalvotas ledo kibiro iššūkis – aukok arba apsipilk kibiru ledinio vandens sparčiai plinta ir Lietuvoje. Radiocentro laidų vedėjas Vytenis Sinkevičius nepabūgo pačiu tikriausiu ledu atskiesto vandens ir sugalvojo, kas turi iš jo perimti estafetę.

pirmadienis, Rugpjūčio 18

Lrytas

Vyrus Kaune palaikė ir brolių Lavrinovičių žmonos su sūnumis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale. Lietuvos nacionalinė komanda po atkaklios kovos 80:76 palaužė Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre.

antradienis, Rugpjūčio 12

Lrytas

Garsių porų santykius gadina viešumas?

Būrėja ir santykių ekspertė Vaiva Budraitytė sako, pramogų verslo pasaulio porų santykius gadina viešumas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Vaiva Budraitytė ir Violeta Tarasovienė

antradienis, Rugpjūčio 5

Lrytas

Draugė atskleidė Katažinos Zvonkuvienės lieknėjimo paslaptį

TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ suskaičiuos gražiausias ir garsiausias Lietuvos pramogų verslo poras, nuolat mirgančias žiniasklaidoje ir įrodžiusias, kad dvi žvaigždės po vienu stogu gali puikiai sutarti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Eglė Jakštytė ir Agnė Jagelavičiūtė

šeštadienis, Rugpjūčio 2

Lrytas

Katažina Zvonkuvienė vietoj medaus mėnesio renkasi uždarbį

Praėjusį savaitgalį lemtingąjį „Taip“ kompozitoriui Deivydui Zvonkui ištarusi Katažina neskuba mėgautis vyro draugija ir medaus mėnesio malonumais. Užuot dėmesį skyrusi sutuoktiniui, garso moteris pasirinko uždarbį – kartu su merginų grupe „Pop Ladies“ ji koncertavo Kėdainiuose vykusioje Ledų šventėje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Deivydas Zvonkus ir Viktoras Uspaskichas