Logo_stars
1984
10
Sausio

trečiadienis, Sausio 21

Lrytas

Kūdikio laukianti Oksana Pikul–Jasaitienė vyrą palaikė tribūnose

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje virė aistros. Čia Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir čia jau kurį laiką rungtyniaujantis Simas Jasaitis kovojo su „Sevilla“ krepšininkais dėl antrosios pergalės Europos taurės turnyro antrajame etape. Tarp žiūrovų, be kitų vilniečių gerbėjų, spindėjo ir dainininkė Oksana Pikul–Jasaitienė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Sausio 14

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Nėštumo slėpti nebematau prasmės“

Į bene didžiausią ir daugiausia smalsuolių pastarosiomis savaitėmis sutraukusį klausimą, ar dainininkė, televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė, krepšininko Simo Jasaičio žmona, laukiasi, pagaliau atsakyta.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Vitalijus Cololo

pirmadienis, Sausio 12

Lrytas

Apie tariamą O. Pikul-Jasaitienės nėštumą prabilo ir S. Jasaitis

Aktualijų infošou „Viral‘as“ šįvakar pateiks intriguojančių naujienų. Laidoje svečiuosis žinoma dainininkė, laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė. Grupės „Naujosios pupytės“ lyderė nepasiduos laidos vedėjo Mindaugo Papinigio provokacijai ir klausimų apie sklandančias kalbas, jog ji neva laukiasi, bandys vengti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

šeštadienis, Sausio 10

Lrytas

Švedų prodiuseris atskleidė: Oksana Pikul-Jasaitienė laukiasi

Lietuvos scenos popžvaigždės Oksanos Pikul-Jasaitienės gimtadienis pateikė staigmenų ne tik jai. Šiemet kukliai savo šventę minėsianti atlikėja gavo netikėtų dovanų nuo švedų muzikos prodiuserio Williamo Butto, kuris teigia, kad ji laukiasi kūdikio.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Lrytas

O.Pikul-Jasaitienė savo 31-ąjį gimtadienį paaukojo darbams

„Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narei Oksanai Pikul-Jasaitienei šiandien sukanka 31-eri metai. Rodos, žavioji dainininkė nesikeičia – tobulų kūno formų savininkei pavydėti gali kiekviena moteris. Sustabdyti laiką irgi norėtų kiekviena, tačiau Oksana, regis, dėl to nesibaimina.

Lrytas

Penktadienį vilniečiai šventė Oksanos Pikul gimtadienį

Penktadienį didžiausiame Vilniaus naktiniame klube „Grand Club Lietuva“ savo gimtadienį šventė Oksana Pikul-Jasaitienė, kurios pasveikinti atvyko gausus būrys gerbėjų, o ji pati su kolegėmis, grupe „Naujosios Pupytės” surengė išskirtinį savo koncertą.

penktadienis, Sausio 9

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė patarė, kaip pasididinti krūtinę

Merginų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė pagyvenusios moters skambučio. Ši buvo susirūpinusi ir pramogų pasaulio atstovei prisipažino, jog norėtų taip pat kaip ir Oksana pasididinti krūtinę.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Sausio 2

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Santuoka stipriai pakeitė Simą“

„Turiu tikslų, pažadų, bet niekada jų neišduodu. Neperšokusi griovio nesakau op, nes niekada nežinau, kaip gyvenimas gali pasisukti. Bijau girtis, mėgstu pasidžiaugti, kai pavyksta. Dėliojuosi visus metus į priekį, svajoju – juk svajonės kartais pildosi. Žinoma, viena svajonių – vaikelis“, - „Lietuvos ryto“ žurnalui „Stilius“ pasakojo dainininkė.

ketvirtadienis, Gruodžio 11

Lrytas

Televizija įgyvendino S. Paukščio svajonę vėl išvysti O. Pikul

Oksana Pikul-Jasaitienė – gražiausia Lietuvos pramogų pasaulio moteris? Bent jau tuo neabejoja garsus fotomenininkas Saulius Paukštys, kuriam dainininkė taip imponuoja, jog susitikimą su ja vyras pavadino viena iš gyvenimo svajonių.

trečiadienis, Gruodžio 10

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė virto seksualia snieguole

Atlikėjai Oksanai Pikul-Jasaitienei tinka ne tik seksualios kurtizanės, bet ir snieguolės įvaizdis. Tuo puikiai buvo galima įsitikinti trečiadienio vakarą, kada ją tokiu kalėdišku įvaizdžiu papuošė grožio profesionalai.

antradienis, Sausio 20

Lrytas

I. Burlinskaitės tobulo kūno paslaptis (išskirtiniai kadrai)

TV3 televizijos projektas „Sveikai ir linksmai su „Rezidentais“ įsibėgėjo. Televizijos žiūrovai ir internautai jau išvydo daugybę žvaigždžių, patekusių į griežtojo daktaro Naudžiūno (akt. Ramūnas Rudokas) sporto pamokas. Su „Rezidentais` treniravosi Greta Lebedeva, Mindaugas Papinigis, Oksana Pikul-Jasaitienė ir Jolanta Leonavičiūtė. Šiandien ekranus pasiekė Indrės Burlinskaitės ir Gedimino Juodeikos treniruotės namie.

pirmadienis, Gruodžio 15

Lrytas

„Naujos pupytės“ atsisakė dalyvauti „Chorų karuose“

Pirmadienio ryto grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savo gerbėjams pranešė liūdną žinią. Atlikėjos pakeitė savo nuomonę – nebedalyvaus populiariame televizijos projekte „Chorų karai“.

sekmadienis, Gruodžio 14

Lrytas

Žaviosios „Pop ladies” merginos įžiebė Biržų Kalėdų eglutę

Vakar Biržuose populiari Lietuvos merginų grupė „Pop ladies“ (Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė), buvusi legendinės grupės „Sekmadienis“ vokalistė Jūratė Miliauskaitė bei grupė „Saulės vaikai“ įžiebė neįprastą Kalėdų eglutę. 10 metrų aukščio gražuolė sužibo net 10 tūkstančių įvairiaspalvių lempučių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

ketvirtadienis, Lapkričio 27

Lrytas

Garsus šveicarų magas pradangins grupę „Naujos pupytės“

Šios Kalėdos grupės „Naujos pupytės“ narėms bus išties nepamirštamos. Bene garsiausias pasaulyje magas Peteris Marvey pasirodymo „Siemens“ arenoje metu žada pradanginti dvi garsiosios pop grupės nares. Antrąją Kalėdų dieną vyksiantį šou žada su susidomėjimu stebėti ir pradingsiančių atlikėjų kolegė dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė su vyru krepšininku Simu Jasaičiu.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Lapkričio 12

Lrytas

Katažina Zvonkuvienė: „Jaudinausi, kam Deivydui reikia lenkės“

Kaip, pasak Oksanos Pikul, Katažinai iki vestuvių pavyko atsikratyti 10 kilogramų? Ir ko vis dar net ir po vestuvių baiminasi garsi moteris?

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baibos Skurstenės vestuvės - rudeniškos ir jaukios

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje. Į mažą ir jaukią bažnyčią jaunavedžių pasveikinti atvyko ne tik jų artimieji, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Tarp ceremonijos svečių – Katažina bei Deividas Zvonkai, Liepa Mondeikaitė su mylimuoju Evaldu, Oksana Pikul-Jasaitienė, Urtė Šilagalytė. Pirmasis į bažnyčia atvyko jaunasis, o Baibą prie jos pasitiko ir šiltai apkabino jos senelis. Prieš ceremonija atlikėja neslėpė susijaudinimo – senelio akivaizdoje nubraukė ir vieną kitą ašarą.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

penktadienis, Spalio 10

Lrytas

Dainininkė Baiba Skurstenė švenčia savo mergvakarį

Artėja išsvajota ir taip ilgai laukta akimirka, kuomet dainininkė Baiba Skurstenė išteka už mylimojo Mykolo Serdiuko. Vestuvės vyks kitą savaitgalį. To nepamiršo ir jos geriausios draugės grupės „Pop ladies“ narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė. Moterys Baibą ir drauges į paslaptingą kelionę išlydėjo traukinių stotyje su šluotomis, šampanu ir dešromis.

antradienis, Rugpjūčio 19

Lrytas

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.

sekmadienis, Rugpjūčio 17

Lrytas

Krepšininkus rungtynėse palaikė ir gražuolės žmonos

Ne paslatis, kad atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė – aistringa krepšinio sirgalė. Kai tik turi progą, žinoma moteris nepraleidžia rungtyių, kuriose žaidžia jos mylimasis Simas Jasaitis. Ne išimtis ir sekmadienio vakarą vykusiosrungtynės tarp Lietuvos ir Naujosios Zelandijos rinktinių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Mantas Kalnietis ir Martynas Pocius

ketvirtadienis, Liepos 24

Delfi

Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai

„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Aistė Paškevičiūtė ir Urtė Šilagalytė

trečiadienis, Sausio 28

Lrytas

Lietuvos humoristai vienas kitą traukia per dantį

Laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ (TV3) kūrėjai ėmėsi smagios misijos – suskaičiuoti ir išrikiuoti nuo vieno iki dešimt pačius geriausius, populiariausius ir geidžiamiausius Lietuvos humoristus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Vitalijus Cololo, Artūras Orlauskas ir Mantas Stonkus

penktadienis, Sausio 23

Lrytas

Ką avi žvaigždės, kai oras reikalauja veltinių ir kaliošų

Žiema įnoringa lyg išlepusi mergaitė – tai šalčiu traška, tai upeliais srūva apsimesdama pavasariu. O ką daryti moterims, kurios bet kokiais orais nori atrodyti gražiai, tačiau į puošnią avalynę taikosi gamtos stichijos ar purvina druska? Žiemos rūpesčiais pasidalijo žinomos moterys, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.

trečiadienis, Sausio 21

Lrytas

V. Katunskytė linki R. Mačiulytei įveikti potraukį gerti

Pastaruoju metu Lietuvą vienas po kito krečia žvaigždžių akibrokštai ir tarpusavio rietenos: skandalingasis Eugenijus Ostapenko pyksta ant Dainos Bilevičiūtės, kad ši jį parodijavo su daina „Dviratukas“, Agnė Jagelavičiūtė vis tarkuoja „pupytes“, Monika Šalčiūtė nepaliauja rietis tai su Agness Landau, tai su Jurijumi Smoriginu, Radžis kaltina veterinarą, kad šis nugydė mylimą augintinį Baroną, o per Kalėdas dainininkė Roma Mačiulytė, kaip teigiama, scenoje pasirodė neblaivi, žiūrovai piktinosi, kad turėjo stebėti išgėrusios dainininkės pasirodymą.

šeštadienis, Sausio 17

Lrytas

Simo ir Oksanos Jasaičių perspektyvos - astrologės akimis

Simas Jasaitis - mums gerai žinomas krepšininkas, žaidžiantis „Lietuvos Ryto“ krepšinio komandoje, džiugina mus savo žaidimu.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Sausio 14

Lrytas

Jolanta Leonavičiūtė mankštinasi miegamajame

Televizijos ekranuose ir renginiuose matomos gražuolės – puikiai apsirengusios, nepriekaištingai nugrimuotos ir pasitempusios. Kaip žinomos moterys atrodo namie? Ar jos patogiai įsitaiso prie televizoriaus? O gal kur kas daugiau dėmesio vakarais jos skiria sportui? Tai netrukus sužinos TV3 žiūrovai specialiame projekte „Sveikai ir linksmai su „Rezidentais“.

antradienis, Sausio 13

Lrytas

Honorarai suskaičiuoti: estrados princas – nebe Rytis Cicinas?

Kokius honorarus už savo koncertus gauna žinomiausi Lietuvos dainininkai? Pasak TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ šaltinių, nūdienos scenos grandai už vieną koncertą gauna nuo kelių tūkstančių litų iki kelių tūkstančių eurų. Pasak renginių organizatorių, geidžiamiausias trejetukas – Andrius Mamontovas, Egidijus Dragūnas ir Marijus Mikutavičius – per vieną vakarą gali uždirbti ir dešimtis tūkstančių eurų, o pastaruoju metu prie šių grandų prisijungė ir Džordana Butkutė.

sekmadienis, Sausio 11

Lrytas

Indrė Burlinskaitė: „Ant TV kameros teko užmesti rankšluostį“

Geros draugės, grupės „Projektas Kitokios“ dainininkės Indrė Burlinskaitė (27 m.) ir Greta Lebedeva (25 m.) visą savaitę leidosi įkyriai sekiojamos televizijos kamerų. Naujoje „Lietuvos ryto“ TV laidoje išvysime jų kasdienybę ir paslaptis.

trečiadienis, Sausio 7

Lrytas

M. Šalčiūtė apie U. Kiguolį: „Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio“

Jau šį, trečiadienio, vakarą 19. 30 val. laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ premjerinėje laidoje – žadą atimančios staigmenos ir netikėtumai, kurie neleis TV3 televizijos žiūrovams nuobodžiauti nė sekundės.

antradienis, Sausio 6

Lrytas

Ypač putlios garsenybių lūpos: gražus ar perdėtas seksualumas?

Puikiai visuomenei žinomi žmonės kaip niekas kitas nori atrodyti tobulai. Garsios moterys nuolat save dailina ir stengiasi įkūnyti lėlės įvaizdį. O kas labiau atkreipia visuomenės dėmesį, jei ne gražios formos, simetriškos ir putlios lūpos? Tai laikoma visų laikų seksualumo ir moteriško patrauklumo simboliu. Apie tą patį galvoja ir mūsų Lietuvos garsios moterys, kurių lūpų neįmanoma nepastebėti. Vienos moterys dėl dėmesio pasididina lūpas, o kitoms užtenka tiesiog jas paryškinti blizgiu ir rezultatai būna stulbinantys.

Straipsnyje taip pat paminėti: Vilija Pilibaitytė-Mia

pirmadienis, Sausio 5

Lrytas

T.Lavrinovič krepšininkais mato abu savo sūnus, tik ne dukrą

Krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus (35 m.) žmona Tatjana (29 m.), nuo rugsėjo su trimis vaikais įsikūrusi Vilniuje, tarsi nujautė, kad ir vyras grįš į gimtąjį miestą. Iš Rusijos kilusi moteris į Lietuvą iš Italijos persikėlė dėl to, kad vyriausias sūnus Danielius (7 m.) pradėjo lankyti mokyklą. Tačiau ir Tatjanos nuojauta pasitvirtino su kaupu – su Italijos klubu „Grissin Bon“ atsisveikinęs K. Lavrinovičius prieš Kalėdas įsiliejo į sostinės „Lietuvos ryto“ komandą.