Logo_stars
1984
10
Sausio

pirmadienis, Spalio 20

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Sportininkams patinka matomos moterys“

Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Natalija Bunkė

trečiadienis, Spalio 15

Lrytas

R. Ščiogolevaitė ir O. Pikul-Jasaitienė prabilo apie abortus

Šį ketvirtadienį 19. 30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros, o kai kurie studijos svečiai net leisis į asmeniškumus. Laidos tema – itin jautri. „Ar vaikas yra vertybė? Ar dar negimęs kūdikis turi tokias pačias teises kaip ir moteris, kuri jį nešioja? Ar gyvybė yra šventa nuo tada, kai susijungia dvi ląstelės? O gal aukščiausia vertybė yra laisva žmogaus valia?“ Į tokius sudėtingus klausimus bandys atsakyti laidos svečiai ir vedėjai – Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas.

Straipsnyje taip pat paminėti: Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė

pirmadienis, Rugsėjo 29

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Anksčiau ar vėliau vėl vyras žais“

Pasibaigus sutarčiai su Krasnodaro krepšinio klubu „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkas Simas Jasaitis (32 m.) laikinai liko be darbo – kol kas jis nepasirašė sutarties su jokiu kitu krepšinio klubu. Jo žmona, grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė, Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.) tikina dėl to per daug nesigraužianti.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Rugsėjo 26

Lrytas

Oksana Pikul-Jasaitienė vienam vakarui virto žuvimi

Naujojoje Vilniaus arenoje jau prasidėjo intensyvus pasiruošimas šį vakarą vykstančiam didžiajam „Pirk dramblį“ koncertui. Daugiausia džiugių emocijų trykšta grimo kambariuose, kuriuose garsios šalies atlikėjos virsta gyvūnais.

antradienis, Rugsėjo 23

Lrytas

O.Pikul-Jasaitienės nebeerzina jos suknelę kopijuojantys sukčiai

Niekas nepaneigs, kad grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narės Oksanos Pikul-Jasaitienės vestuvinės buvo ilgai aptarinėjamos ne tik dėl prabangos, bet ir dėl išskirtinės nuotakos suknelės. Nepaisant to, prieštaringai vertinama Juozo Statkevičiaus suknelė atrado savo vietą rinkoje – šios suknelės kopijomis prekiaujama internete, o nuotakos jas puikiai perka.

Straipsnyje taip pat paminėti: Juozas Statkevičius

sekmadienis, Rugsėjo 14

Lrytas

Po varžybų kartėlio O. Pikul-Jasaitienė pasveikino vyrus

Laiku paremti, laiku tarti į gerą žodį, o kai reikia – susiimti ir šypsotis. Šeštadienio vakarą ašarojusi arenoje Lietuvos krepšinio rinktinei kaunantis su prancūzais Oksana Pikul-Jasaitienė vėlai vakare jau žavingai šypsojosi ir sveikino vyrą Simą Jasaitį bei jo bendražygius.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

penktadienis, Rugsėjo 12

Lrytas

Po pusfinalio Oksana Pikul-Jasaitienė atrodė lyg žemę pardavusi

Ketvirtadienio vakarą JAV vyrų krepšinio rinktinė sužlugdė lietuvių viltis pakliūti į Pasaulio krepšinio čempionatą. Pralaimėjimas 28 taškų skirtumu buvo skaudus moralinis smūgis ne tik geriausiems šalies krepšininkams, bet ir jų mylimosioms, gyvai stebėjusioms aršią kovą.

penktadienis, Rugsėjo 5

Lrytas

Saulėtos Oksanos Pikul-Jasaitienės dienos Las Palmase

Kartu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu į pasaulio krepšinio čempionatą išvykusią atlikėją ir televizijos laidų vedėją Oksaną Pikul-Jasaitienę džiugina ne tik krepšinis. Dar prieš išvykdama į kelionę Oksana jau žinojo, ką nori nuveikti Ispanijoje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

trečiadienis, Rugsėjo 3

Lrytas

O. Pikul-Jasaitienė apie rinktinę: „Būna, kad ir pakeiksnoju“

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienio vakarą Las Palmase stojo į ketvirtąją savo dvikovą pasaulio čempionate. Po nesėkmingų rungtynių su Australijos rinktine lietuviai pagerino savo poziciją per varžybas su D grupės autsaidere Pietų Korėjos komanda. Lietuviams svarbias rungtynes su nerimu stebėjo krepšininkų mylimosios.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis

antradienis, Rugpjūčio 26

Lrytas

Į ką panaši juodaplauke tapusi Oksana Pikul-Jasaitienė?

TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė tapo juodaplauke. Žinomos moters gerbėjai socialiniame tinkle „Facebook“ jau žarsto komplimentus ir ją net lygina su Holivudo gražuole aktore Megan Fox.

Straipsnyje taip pat paminėti: Andrius Rimiškis, Stasys Povilaitis ir Vitalija Katunskytė

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baibos Skurstenės vestuvės - rudeniškos ir jaukios

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje. Į mažą ir jaukią bažnyčią jaunavedžių pasveikinti atvyko ne tik jų artimieji, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Tarp ceremonijos svečių – Katažina bei Deividas Zvonkai, Liepa Mondeikaitė su mylimuoju Evaldu, Oksana Pikul-Jasaitienė, Urtė Šilagalytė. Pirmasis į bažnyčia atvyko jaunasis, o Baibą prie jos pasitiko ir šiltai apkabino jos senelis. Prieš ceremonija atlikėja neslėpė susijaudinimo – senelio akivaizdoje nubraukė ir vieną kitą ašarą.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

penktadienis, Spalio 10

Lrytas

Dainininkė Baiba Skurstenė švenčia savo mergvakarį

Artėja išsvajota ir taip ilgai laukta akimirka, kuomet dainininkė Baiba Skurstenė išteka už mylimojo Mykolo Serdiuko. Vestuvės vyks kitą savaitgalį. To nepamiršo ir jos geriausios draugės grupės „Pop ladies“ narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė. Moterys Baibą ir drauges į paslaptingą kelionę išlydėjo traukinių stotyje su šluotomis, šampanu ir dešromis.

antradienis, Rugpjūčio 19

Lrytas

Krepšininkų palydėtuvės - su žmonomis ir vaikais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale, po atkaklios kovos 80:76 palaužusi Slovėnijos rinktinę draugiškame turnyre. Savo vyrus paskutinėse varžybose Lietuvoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi, Darjušo Lavrinovičiaus žmoną Editą su sūnumis Titu bei Darjušu. Savo vyrą aistringai palaikė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Ieva Jankūnienė. Mylimojo Mindaugo Kuzminsko žaidimą stebėjo Eglė Andreikaitė.

sekmadienis, Rugpjūčio 17

Lrytas

Krepšininkus rungtynėse palaikė ir gražuolės žmonos

Ne paslatis, kad atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė – aistringa krepšinio sirgalė. Kai tik turi progą, žinoma moteris nepraleidžia rungtyių, kuriose žaidžia jos mylimasis Simas Jasaitis. Ne išimtis ir sekmadienio vakarą vykusiosrungtynės tarp Lietuvos ir Naujosios Zelandijos rinktinių.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Mantas Kalnietis ir Martynas Pocius

ketvirtadienis, Liepos 24

Delfi

Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai

„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė, Aistė Paškevičiūtė ir Urtė Šilagalytė

penktadienis, Birželio 13

Lrytas

Krepšininkas Simas Jasaitis žmonos makiažą vadina mėlynėmis

Ne visi žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis
Klubas

Simas Jasaitis atskleidė, kodėl jam nepatinka Oksanos makiažas

Nedažnas žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė. „Kam tau to reikia? Dainuok sau, ir viskas... “, – Oksanos klaus TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė.

penktadienis, Gegužės 2

Lrytas

Turkijoje viešėjusios „pupytės“: „Malonumą suderinome su darbu“

Grupės „Naujos Pupytės“ narės – Oksana Pikul-Jasaitienė, Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė – šią savaitę viešėjo Turkijoje, Dalamano kurorte. Čia jos ne tik ilsėjosi, bet ir dirbo – artimas Oksanos bičiulis, prodiuseris Williamas Buttas pakvietė jas pakoncertuoti į prabangaus viešbučio atidarymo vakarėlį.

ketvirtadienis, Gegužės 1

Klubas

Į suknelę įsisukęs batelio kulnas vos neparklupdė V. Skaisgirės

Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Lrytas

Per L.Salasevičiaus madų šou V.Skaisgirė vos neparklupo

Ketvirtadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su... “. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Natalija Bunkė

penktadienis, Spalio 17

Lrytas

Baiba Skurstenė ištekėjo už kikboksininko Mykolo Serdiuko

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

ketvirtadienis, Spalio 16

Lrytas

Tomas Ališauskas tyrinėjo galingiausias pasaulyje krūtis

Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų! Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti kiečiausius daiktus ir t. t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda.

antradienis, Spalio 14

Lrytas

B.Skurstenė apie mergvakarį: „Grįžome paryčiais, bet laimingos!“

„Vau! Buvau labai nustebusi – nesitikėjau tokio įspūdingo mergvakario. Viskas buvo puikiai suorganizuota, sulaukiau daugybės staigmenų. Kiekviena mergina tikrai džiaugtųsi, jei kas nors suplanuotų tokią įspūdingą šventę!“ – džiaugsmu tryško dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.

Straipsnyje taip pat paminėti: Urtė Šilagalytė

trečiadienis, Spalio 1

Lrytas

„Dviračio šou“ debiutas: M. Stonkus vaidins dizainerį Juozuką

Šį trečiadienio vakarą 21 val. per „Info TV“ kanalą žiūrovai pamatys naujausią „Dviračio šou“ laidą. Joje pirmą kartą pasirodys dizainerio Juozo Statkevičiaus personažas. Ponaitį siuvėją Juozuką įkūnys talentingasis aktorius Mantas Stonkus. Dizainerio akiratyje bus vestuvių mados. Jis negailės komplimentų jaunajai Aloyzo Sakalo žmonai.

Straipsnyje taip pat paminėti: Juozas Statkevičius ir Mantas Stonkus

pirmadienis, Rugsėjo 15

Lrytas

Lietuvos rinktinės sutiktuvėse - ir krepšininkų damų spindesys

Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje rinkosi krepšinio aistruoliai, mat šiandieną čia buvo iškilmingai pasitikta 4-ąją vietą pasaulio krepšinio čempionate pelniusi Lietuvos rinktinė. Nors bronzos šį kartą su savimi parsivežti nepavyko – krepšininkai buvo pasitikti kaip tikri čempionai. Šįvakar minioje stoviniavo ir didžiausios krepšininkų gerbėjos – žavingos jų damos.

Straipsnyje taip pat paminėti: Edmundas Seilius ir Vilija Matačiūnaitė

trečiadienis, Rugsėjo 3

Lrytas

Tamsiaplauke tapusi Monika Šedžiuvienė - sunkiai atpažįstama

Ruduo ir pavasaris - tai du metų laikai, kai labiausiai norisi pokyčių. Šiam įgeidžiui trečiadienį neatsispyrė grupės „Pop Ladies“ narė Monika Šedžiuvienė.

sekmadienis, Rugpjūčio 31

Lrytas

Krepšininkų mylimųjų grožis nutvieskė Las Palmaso areną

Lietuvių pergale šeštadienį prasidėjęs 2014 metų pasaulio krepšinio čempionatas pažėrė ir akis maloninančių vaizdų. Kol Lietuvos rinktinė įnirtingai trypė savo varžovus iš Meksikos, Las Palmaso arenos tribūnose krepšininkus karštai palaikė gražuolės mylimosios, neabejotinai tapusios žaviausiomis rungtynių viešniomis.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis, Arvydas Sabonis, Jonas Valančiūnas ir Martynas Pocius

penktadienis, Rugpjūčio 29

Lrytas

Įspūdingiausi ledinio kibiro išbandymai

Nuo buvusio JAV prezidento George’o W. Busho iki krepšininko Donato Motiejūno ar net niekam nežinomo vaikino Balbieriškio kaime – visi murdosi lediniame vandenyje labdaringais tikslais.

trečiadienis, Rugpjūčio 27

Lrytas

Brangiausi krepšininkų talismanai – mylimosios ir šeima

Kai tik turi galimybę, jos visada rungtynes stebi iš arti: laiko suspaustus kumščius, kartais nenuslepia nerimo ir jaudulio, o kartais šokinėja iš laimės. Bet net ir ne tai yra svarbiausia. Krepšininkų mylimosios atlieka nematomą, tačiau labai svarbų psichologinį darbą – padrąsina prieš rungtynes, o jei reikia, paguodžia ir po jų.

Straipsnyje taip pat paminėti: Simas Jasaitis ir Paulius Jankūnas

trečiadienis, Rugpjūčio 20

Lrytas

Ledinio vandens kibiro iššūkį Vytenis Sinkevičius metė premjerui

ALS fondo sugalvotas ledo kibiro iššūkis – aukok arba apsipilk kibiru ledinio vandens sparčiai plinta ir Lietuvoje. Radiocentro laidų vedėjas Vytenis Sinkevičius nepabūgo pačiu tikriausiu ledu atskiesto vandens ir sugalvojo, kas turi iš jo perimti estafetę.